Стартап-пітч онлайн: проект iblazr
1,414 views

Стартап-пітч онлайн: проект iblazr

Назва стартапу: iblazr

Опис проекту

Перший в світі LED-спалах, який можна керувати за допомогою мобільних телефонів і планшетів. Значно покращує якість фотографій в темний час доби. Мультифункціональний пристрій, оpen-source проект.

iblazr

Цільова аудиторія:

 • активні користувачі instagram та інших соціальних мереж
 • любителі фотографії
 • активні користувачі skype
 • користувачі смартфонів.

Цільовий ринок – глобальний.

Проект вирішує наступні проблеми:

 • недостатня якість фотографій в темний час доби
 • ефект червоних і білих, у випадку з iPhone, очей
 • саме портативне освітлення для фотографів на дзеркалки
 • єдине джерело світла для телефонів і планшетів без вбудованого спалаху (особливо iPad)

Опис технології. Кінцевий продукт стартапу складається з двох частин – “заліза” (hardware) та програмної частини (software).

Hardware. Пристрій складається з: корпусу, оптики, світлодіодів, плати з електронікою, акумулятора. Корпус планується робити в двох варіантах – базовий (матеріал – пластик) та преміум (матеріал – алюміній). Оптика розробки, яка розроблена командою iblazr, має всього один міліметр в товщину. Використовуються одні з найбільш енергоефективних у світі світлодіодів в такому розмірі – Cree XTE. На платі дуже щільно розташована електроніка. Засновники доволі довго домагалися, щоб у пристрою була максимальна функціональність при мінімальному розмірі. Акумулятор має близько 180 mAh.
Software. Розроблено аплікацію, що дозволяє керувати спалахом з iPhone 4, 4s, 5. Регулюється яскравість, режим спалаху, фото- та відео режими як на зовнішній, так і на внутрішній камерах. Android-версія програми знаходиться на стадії тестування. В майбутньому планується додати smart-режим, в якому спалах буде адаптовуватися під зовнішнє середовище, а також управління додатком за допомогою жестів.

Приклади апаратної реалізації LED-спалаху:

render_01 render_02 render_03 render_04

Стартап було засновано 26 вересня 2012 року. Наразі є робочий прототип і аплікація для iPhone. В процесі розробки програма для Android. Також проект готується до виходу на kickstarter і займається підготовкою маркетингової стратегії для warm start. Проект має статус Patent Pending.

Сайт проекту: iblazr.com

Приклади фотографій, зроблених за допомогою прототипу iblazr:

q1 q2 q3 q4

Бізнес-модель –  продаж пристроїв.

Конкуренти

iblazr є першим зовнішнім спалахом для мобільних телефонів і планшетів. На даний момент на ринку почали з’являтися світлодіодні пристрої постійного світла, якими не можна керувати через телефон і працюють просто за принципом ліхтарика, наприклад Manfrotto Klyp і Pocket Spotlight.

Влад Тисленко

Влад Тісленко

Маркетинг:

 • Kickstarter
 • Social Media
 • вірусне відео
 • популярна особа як лице проекту

Інвестиції. Проект активно шукає інвестиції для подальшого розвитку.

Основна ціль проекту – “щоб iblazr побачив світ і зміг освітити життя своїм користувачам”, – повідомив В. Тісленко.

Команда. Засновником стартапу є Влад Тісленко.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?