LaMetric Time отримав престижну нагороду за дизайн Red Dot Design Award.
1,343 views

LaMetric Time отримав престижну нагороду за дизайн Red Dot Design Award.

Український інноваційний годинник LaMetric Time отримав престижну нагороду за дизайн

Девайс LaMetric Time, розроблений львівським стартапом Smart Atom, здобув перемогу на престижному конкурсі дизайну Red Dot Design Award в категорії “Промисловий дизайн”.

Цього року в конкурсі взяло участь понад 5000 продуктів, розроблених в 57 країнах світу, повідомляє AIN.UA. Нагороду Red Dot отримали 1304 продукти, в числі яких опинився і український гаджет LaMetric Time.

“Людям подобаються традиційні речі, які існували століттями, а ера інтернету речей повинна перетворити їх на смарт-об’єкти, в яких технології заховані, а самі об’єкти не втратили домашню теплоту, гарний вигляд і свою історію”, – говорить голова Smart Atom Назар Білоус.

LaMetric – мультифункціональний діодній дисплей, який відображає різноманітну інформацію: погоду, повідомлення соціальних мереж, пошту, стан банківських рахунків і саме головне – стан здоров’я, при синхронізації з необхідними додатками. Пристрій легко підключається до будь яких систем.

Можна з впевненістю сказати, що в Україні з’явився продукт, який побив національний рекорд на Kickstarter. Знадобилося всього два дні для збору необхідних $69 000.

Наша країна вже давно славиться своїми розробниками, і всі ми звикли, що українські компанії успішно створюють програмні продукти та веб-сервіси. Але стартапів, які вирішили створювати апаратні рішення, дуже мало. На щастя знаходяться компанії, які успішно рушать стереотип, що в Україні неможна створити успішний продукт.

У серпні 2014 року гаджет зібрав $370000 на Kickstarter, а в жовтні 2015 стартували його поставки. За словами Назара Білоуса, в майбутньому планується збільшувати онлайн-продажі La Metric Time, а також виходити в офлайн-мережі.

Red Dot Design Award присуджується Центром дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія з 50-х років минулого століття. У конкурсі беруть участь як дизайнери, так і створені ними продукти. Роботи-переможці виставляються в музеї дизайну Red Dot в Ессені.

About the author

Admin


What are your thoughts?