“Лідсканер” перетворюється на LeadScanr і виходить на англомовні ринки
1,063 views

“Лідсканер” перетворюється на LeadScanr і виходить на англомовні ринки

Проект Олексія Орапа з пошуку клієнтів в соціальних мережах “Лідсканер”. виходить на англомовні ринки під брендом LeadScanr.

Про це повідомив AIN.

Зараз LeadScanr вміє моніторити Twitter і шукати повідомлення англійською мовою, в яких користувачі шукають фахівців з трьох галузей – розробників, копірайтерів та дизайнерів. Згодом команда планує розширити тематики, а також перелік соціальних мереж для пошуку.Офіси за кордоном стартап відкривати не буде, оскільки всіх користувачів все одно знаходить в онлайні, зараз над сервісом працює розподілена команда з Києва, Москви, Маніли і Торонто.

Як розповідає автор, для англомовного ринку LeadScanr буде працювати за моделлю передплати, яка відрізняється від поточної ціни “Лідсканера”: це 49 доларів за місяць для індивідуальних користувачів, яким потрібні клієнти з однієї галузі, і 129 доларів на місяць для агентств, які шукають відразу в кількох галузях.

“Сервіс використовує технології лінгвістичного аналізу і машинного навчання: це дозволяє виділяти з загального потоку повідомлень ті, які містять “Інтент” (тобто намір купити послугу або товар)”,- йдеться у повідомленні.

Сервіс вже кілька років працює на російськомовному ринку, на сьогоднішній день знаходить близько 100 000 лідів в місяць для 20 галузей, таких як медичні і юридичні послуги, пошук одягу та аксесуарів, організація заходів і т.д.
За час існування “Лідсканером” скористалося понад 10 тисяч користувачів.

About the author

Admin


What are your thoughts?