Shopium
1,908 views

Shopium

Шопіум – SaaS платформа для інтернет-магазинів, яка дозволяє швидко і недорого створити магазин і почати продавати товари в Інтернеті.

Розробкою платформи ми займаємося з кінця 2009 року, проте весь цей час розробка йшла в режимі бутстрепінга (виключно за свої гроші). Зараз ми дійшли ло тієї точки, коли зовнішнє фінансування допоможе розігнати процес, і багаторазово помножити існуючі результати.

На даний момент компанія отримує невеликий, але стабільний cashflow, і наближається до точки беззбитковості.

Сайт продукту: http://shopium.ua

Проблема:
Електронна комерція переживає бурхливе зростання в усьому світі, і все більше і більше людей починають свій шлях у бізнес відкриваючи інтернет-магазин. В добавок до цього – багато виробників товарів, хочуть продавати свої вироби клієнтам прямо у себе на сайті минаючи різних дистрибюторів.

Ще однією проблемою є те, що електронна комерція фрагментуєтся. Є звичайні інтернет-магазини, є m-commerce (магазини для планшетів, є магазини для мобільних телефонів), є f-commerce (магазини в Facebook), є магазини в Вконтакте, і багато інших. Ми хочемо об’єднати все різноманіття електронної комерції в рамках однієї платформи (many storefronts, and one backend to rule them all)

Цільова аудиторія:
Клієнти Шопіума – в основному відносяться до категорії small and medium enterprises. Багато хто з них починають свій бізнес з Шопіумом. За принципами роботи з клієнтами Шопіум типовий на B2C проект (самообслуговування, немає сейлс армії, публічна оферта замість договорів).

Бізнес-модель:
На даний момент Бізнес-модель проекту заснована на двох основних джерелах доходу: щомісячна абонплата за підтримку магазина, і продаж додаткових послуг існуючим клієнтам.
В майбутньому ми розраховуємо додати ще кілька джерел доходу, заснованих на моделі lead-generation.

Дата заснування: 2010

Засновник проекту:  

Сергій Кирилов – ідеолог, генеральний і технічний директор компанії. Має 12 річний досвід роботи в IT-індустрії. Працював в компанії Afortio, яка разом з компанією VDI випустила один з найвідоміших українських проектів – InvisibleCRM. В даний момент також працює технічним директором компанії Zakaz.ua

Настя Савченко – директор з розвитку. Працювала генеральним директором, та інтернет-маркетинг директором в компанії Телемедіа (відомий всім хто дивиться телевізор телемагазин ☺).

Михайло Коваль – операційний директор компанії. Перш займався логістикою в компанії САВСЕРВІС.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?