Software Statistics Service
696 views

Software Statistics Service

Проект орієнтований на глобальний ринок і спрямований на збір даних про використання програмного забезпечення.

Software Statistics Service (SSS) – унікальний аналітичний інструмент, який збирає детальну інформацію про використання програмного забезпечення і дозволяє приймати ефективні рішення.

Сервіс збирає усю інформацію про програмне забезпечення: кількість інсталяцій, завантажень, перший та повторні запуски, частоту використання, найбільш популярні опції, версії та ін. і представляє інформацію у зручному вигляді для подальшого аналізу.

Software Statistics Service відслідковує некоректні завершення програм, найбільш часто використовувані версії, операційні системи, на яких працює програма. Він дозволяє власноруч задавати параметри та функції програм, які клієнт маєте на меті перевірити.
Software Statistics Service являє собою SaaS-рішення, яке сумісне з 10 платформами для розробки ПЗ. Серед цих платформ – як популярні рішення для standalone-ПЗ, так і ті, що використовуються у веб-розробці і мобільних програмах: .NET, C++, Delphi, Microsoft Silverlight, Windows Phone 7, Windows Presentation Foundation; і вже традиційні Java, Java for Android, Mac OS, iOS.

З допомогою даного інструменту можна прослідкувати тенденції роботи з програмним забезпеченням в цілому і з його окремими функціями в часовому (наприклад, протягом доби) або ж у територіальному розрізі у вигляді наглядних графіків та діаграм.

Сайт продукту: http://www.software-statistics-service.com

Дата заснування: 2011

Засновник проекту:
Руслан Савчишин (Director & Founder at MagneticOne), Сергій Савчишин (Technical Director at MagneticOne), Олексій Скрипник (CEO at Eleks Software), Антон Скрипник (Product Manager at Eleks Software)

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?