Yaware
1,080 views

Yaware


Проект спрямований на облік робочого часу працівників за комп’ютером.

Yaware – автоматична система обліку робочого часу за комп’ютером, що дає змогу контролювати роботу працівників в будь-якій точці планети.

За допомогою Yaware керівник зможе отримати відповідь на питання: “Наскільки продуктивно використовується робочий час в компанії. Yaware допоможе визначити шляхи підвищення продуктивності, оптимізувати витрати часу в компанії, а також дистанційно контролювати роботу працівників.

Yaware автоматично збирає такі дані:
– час роботи працівників за комп’ютером: скільки часу і з якими програмами, сайтами працюють довше, чи це продуктивно по відношенню до робочих обов’язків;
– фактично відпрацьований час (особливо актуально для працівників з погодинною оплатою, гнучким графіком, фрілансером);
– початок і закінчення робочого дня, перерви (чи на місці працівники, коли того очікують клієнти?).
А також дає змогу коментувати працівникам час поза комп’ютером (скільки часу йде на зустрічі, дзвінки, наради, особисті перерви)
Переваги сервісу:
– автоматичний облік часу
– готові графіки використання робочого часу (в розрізі продуктивно/непродуктивно/нейтрально)
– гнучкі налаштування моніторингу і звітів (по часу, співробітнику/відділу/компанії)
– простий і економний інструмент
– 14 денний безплатний тестовий період

Онлайн-сервіс стане у пригоді компаніям з великою кількістю працівників, розвиненою мережею філіалів. Також Yaware буде ефективним інструментом у невеликих та середніх компаніях, керівники яких часто відсутні в офісі і повинні дистанційно контролювати роботу працівників. Крім того, цей сервіс буде цікавим для тих, хто хоче підвищити ефективність використання робочого часу у своїх компаніях.

Сайт продукту: http://www.yaware.com.ua

Дата заснування: 2010

Засновник проекту:
Руслан Савчишин (Director & Founder at MagneticOne), Сергій Савчишин (Technical Director at MagneticOne), Олег Череватий (Commercial Director at MagneticOne)


About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?