Стартап-пітч онлайн: Веб-программа “SOVTES”
1,727 views

Стартап-пітч онлайн: Веб-программа “SOVTES”

Назва стартапу: Веб-программа “SOVTES”

Sovtes

Опис проекту

Веб-програма Sovtes – логістичний проект, який дозволяє оптимізувати витрати підприємства, пов’язані із транспортуванням вантажів автомобільним транспортом, значно скоротити витрати часу на пошук і замовлення транспорту, на контроль над процесом перевезення та облік транспортних витрат. При цьому Sovtes значно полегшує роботу перевізника, забезпечуючи йому скорочення витрат на пошук вантажів, контроль над процесом перевезення та облік доходів від надання транспортних послуг.

Цільова аудиторія:

  • підприємства та приватні особи, які використовують автомобільний транспорт для перевезення вантажів
  • транспортні компанії (перевізники)
  • транспортно-експедиційні компанії

Цільовий ринок – Україна, Россія, країни СНД, Європа, Азія, світ.

Проблема

Проект вирішує проблему прозрачності та зручності замовленя та надання транспортних послуг, оптимізацію процесів та відповідно витрат, пов’язаних з транспортуванням вантажів.

Стартап було реалізовано за допомогою технологій PHP та MySQL.

Стартап засновано 1 червня 2012 року. На сьогодні є стабільна робоча версія і декілька великих відомих задоволених клієнтів в Україні та Росії.

Сайт проекту: sovtes.ua

Бізнес-модель: продаж доступу за користування веб-програмою.

Конкуренти.
della.ua
degruz.com
www.lardi-trans.com
http://s2b.com.ua/ru/main/solutions/logist_pro
logist-ua.com
Список можна продовжувати, ринок подібних рішень стрімко зростає. Але наявні сервіси не вирізняються комплексним вирішенням негайних проблем. Великі корпорації розробляють подібні рішення для внутрішнього використання, які потребують значних інвестицій. Методи роботи системи “Sovtes” в корені відрізняються від існуючих рішень. Сповна оцінити зможуть керівники та співробітники відділів логістики, перевізники та експедиторскі компанії.

Маркетинг. По-перше, комплексна реклама в галузевих друкованих та електронних виданнях, участь в заходах, присвячених логістиці. По-друге, унікальність та ефективність сервісу буде генерувати рекомендації (підтверджено).

Інвестиції. Проект потребує інвестицій для проведення активної рекламної компанії та підсилення підрозділу з продажу.

Ціль проекту – розвиватися, стати незаперечним лідируючим рішенням в області вантажних перевезень. Згодом розширити перелік рішень для такого набираючого обертів напрямку як логістика.

Команда. Засновники – Сергій Степаненко, Денис Берг.

Презентація стартапу:

Відео:

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?