Стартап-пітч онлайн: Tutorle
413 views

Стартап-пітч онлайн: Tutorle

Tutorle – це комп’ютеризована тренінгова екосистема.

Tutorle дозволяє створювати свої власні словники іноземних слів чи будь-яких інших термінів, предметів і т.д., а потім перевірити себе і прямо в браузері на смартфоні, настільній системі або планшетному пристрої.
Він має різні варіанти тестів (картки, тест з варіантами написання і тестування), щоб оволодіти предметом вашого вивчення.Tutorle
Будь-який словник, який Ви створюєте, може бути завантажено в спеціальне онлайн-сховище і синхронізоване між різними пристроями, якими Ви користуєтеся. Таким чином, Ви можете додати нове слово в словник у Вашій комп’ютерній системі, а потім отримати ці останні зміни на вашому смартфоні для того, щоб перевірити себе на ходу.
Крім того, наше онлайн-сховище має деяку кількість загальних готових до використання словників, які можна завантажити на пристрій.

На даному етапі ми створили веб-сервіс, Windows 8  та Windows Phone додатки, що вже опубліковані в Windows
Store та Windows Phone Store. Android так iOS додатки зараз розробляються.
Сайт продукту: http://tutorle.com

Цільова аудиторія – cтуденти, вчені та будь-які інші люди, що навчаються, або ж просто хочуть дізнатись щось нове.

Бізнес-модель: модель Freemium.

  • Деякі базові функції передбачено безкоштовно. Для використання повного стека функцій – потрібно придбати підписку на Преміум-аккаунт. Орієнтовна ціна: 5 $ місяць або 49 $ в рік.
  • Преміум-аккаунт переваги:
  • Ніякої реклами в мобільних додатках
  • Можливість отримати переклад нових слів (з нашого сховища або сервісу онлайн-перекладу, як Google)
  • Можливість отримати додаткову інформацію для нових слів. Це може бути деяке зображення, транскрипція слова, уривок пісні або фрази з деяких фільмів, де це слово було використано.
  • Можливість використовувати сховище для завантаження, так що користувачі стандартного пакета не зможуть синхронізувати свої словники з різних пристроїв;
  • Більше варіантів співпраці: можливість використовувати один словник для різних людей з різними правами доступу. Наприклад: учитель надає якийсь словник для своїх студентів.

Дата заснування: жовтень 2011

Засновники проекту – Сергій Корж та Іван Герасимчук.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?