Vion Widget
888 views

Vion Widget

Vion Widget – веб-сервіс націлений на надання онлайн-консультацій, а також організацію універсального каналу зв’язку для співробітників і внутрішніх підрозділів компанії з сайту в мережі Інтернет.

Сервіс встановлюється як додаток на сайт замовника і дозволяє реалізувати наступні можливості:

  • Створення консультаційних ліній, що забезпечують підтримку користувачів за допомогою дачі консультацій з використанням відео та голосового зв’язку, тестового чату, а також контактної форми для відправки повідомлень.
  • Створення в рамках компанії уніфікованого каналу зв’язку, що надає повний спектр комунікативних послуг: відео і голосовий зв’язок, текстовой чат, підключення прямого міського та мобільного номерів по протоколу SIP, обмін файлами будь-якого формату, а також підтримка відео та голосової пошти.
  • Створення центрів обробки дзвінків.

Сервіс володіє гнучкою системою налаштувань і крім перерахованих вище можливостей має великий функціонал, включаючи відеоконференцію, розширені засоби статистики, запис і відтворення переговорів, функції автовідповідача, можливість переведення оператором відвідувача сайту на потрібну сторінку, переадресацію дзвінків, картку клієнта, а також можливість інтеграції з програмами миттєвого обміну повідомленнями (ICQ, AIM, Jabber, Yahoo, Gtalk).

Сайт продукту: http://vionid.com

Проблема:
Низький рівень підтримки клієнтів компанії в Інтернеті, відсутність гнучкої і “чуйної” системи зв’язку та підтримки користувачів.

Цільова аудиторія:
Основна цільова аудиторія Vion Widget – це інтернет магазини, банки, центри підтримки і обслуговування клієнтів, call-центри, агентства по набору персоналу, навчальні заклади, державні установи.

Бізнес-модель:
Сервіс Vion Widget заснований на бізнес-моделі SaaS і надається в оренду в якості послуги. Компанія самостійно управляє веб-додатком і надає замовникам доступ до нього через інтернет. Основна перевага моделі SaaS для замовників полягає у відсутності витрат, пов’язаних з установкою, оновленням і підтримкою працездатності обладнання і працюючого на ньому програмного забезпечення. Замовнику не потрібно купувати програмне забезпечення, апаратну платформу для його розгортання і підтримувати його працездатність. Vion Віджет працює на різних платформах та операційних системах. Для його використання необхідний широкосмуговий інтернет, браузер і веб-камера.

Дата заснування: 03.03.2010

Засновник проекту:
Дмитро Гензицький – керуючий партнер компанії INRING, співавтор проекту Vion Widget. Досвід роботи: 8 років, Анджей Гужовскій – керуючий партнер компанії INRING, співавтор проекту Vion Widget, провідний розробник. Досвід роботи: 6 років, Олександр Сніжко – технічний директор компанії INRING, співавтор проекту Vion Widget, провідний розробник. Досвід роботи: 7 років.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?