Сергій Кірілов продає свій проект whishes.in.ua на аукціоні з стартової ціною в 1$.
813 views

Сергій Кірілов продає свій проект whishes.in.ua на аукціоні з стартової ціною в 1$.

В Уанеті достатньо багато проектів, що гарно зроблені програмістами-дизайнерами, але потребують підприємців для того, щоб дійти до прибутковості. Або хороших операційних менеджерів, щоб забезпечити надійний сервіс в випадку значної офф-лайн частини. Можна говорити про карму Уанету – в наслідок високих зарплат програмістів, підриємці не можуть втілити в життя свої бізнес-напрацювання. А програмістам, котрі роблять свої стартапи як правило не вистарчає підприємницької жилки і концентрації, щоб довести свої ідеї до монетизації.

Єдиним виходом дотепер залишались або підприємці-програмісти, котрі могли і придумати бізнес-ідею і самі реалізувати її на початковій стадії. Або ті підприємці за котрими стояли гроші венчурних фондів, котрі могли собі дозволити на перших етапах понести значні витрати на розробку.

Зараз маємо наступний тренд. Ми вже писали про продаж Олексієм Бєловим проекту FintiFlu. Також свій проект Business Informator продає Олександр Колесніков. А буквально декілька годин тому спільному облетіла звістка про продаж Сергієм Кіріловим свого Wishes.in.ua.

Wishes.in.ua – це вішліст та соціальна мережа, котра об’єднує людей, що дарують подарки один одному.

Ідея проекту була в тому, щоб побудувати “граф речей” – звязки між людьми та речами і потім заробляти на lead generation для інтернет-магазинів. Подібку ідею реалізують www.kaboodle.com. В Рунеті існує її копікат – www.yagoodza.ru.

Як пише Сергій Кірілов на сайті продажу продукту, “Коли ми починали розробку в жовтні 2009 року, ми були повні сил і ентузіазму, ковбасили днем і вночі. Здавалось, що успіх десь поряд. Ми вклали близько $20k своїх грошей в розвиток проекту. Але з часом стало ясно, що для виходу на окупність проекту потрібно більше ресурсів, яких у нас не було, в команді стався розкол і ми заморозили проект до кращих часів”

Причина продажу – Сергій вирішив сконцетруватись на своєму сервісі для eCommerce – Shopium.ua.

Разом з доменом і кодом проекту продаються користувацькі дані та обід-консультація по подальшому розвитку проекту від засновників.

В Уанеті вже запущено декілька подібних проектів – Сергій Корж та Іван Герасичук розвивають проект Wish&Present, ще є WishList.in.ua і ActiveGift.

Стартова ціна – всього 1$. Проект отримає той, хто до 9 серпня запропонує найбільшу ціну. Поточну максимальну ціну можна буде побачити на @wishesua. Наразі не зрозуміло, як буде гарантуватись купівля проекту тим, хто запропонує максимальну ціну.

Ми будемо слідкувати за продажем і обов’язково повідомимо про його підсумки.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?