Стартап-пітч ідей онлайн: Visithink
1,114 views

Стартап-пітч ідей онлайн: Visithink

Назва стартапу: Visithink

Опис проекту

Visithink допоможе знайти друга, однодумця або просто хорошого співрозмовника. Коли Ви потребуєте живому спілкуванні, просто знайдіть в системі цікавої людини і призначте зустріч.

Visithink

Цільова аудиторія – люди будь-якого віку і статі, які бажають розширити коло спілкування, або зовсім змінити його. Активні люди, охочі підвищити комунікабельність. Люди, які відчувають брак живого спілкування. Цільовий ринок – глобальний.

Стартап вирішує наступні проблеми:

  • соціальні проблеми і комунікабельність
  • недолік живого спілкування

Опис технології. Мобільний додаток шукає в заданому радіусі активних користувачів і надсилає їм запрошення на зустріч. Як і в пошукових системах, складні алгоритми аналізують поведінку користувачів і пропонують найбільш схожого на Вас користувача системи.

Проект було засновано 07 квітня 2013 року і зараз знаходиться на етапі збору команди та опрацювання концепцій.

Сайт проекту: visithinkapp.com

Бізнес-модель:

  • заробіток на платних акаунтах (розширений функціонал)
  • корпоративні профілі компаній

Конкуренти

Прямих конкурентів ідея немає. До непрямих можна віднести соціальні мережі, хоча у них інші ідеї і принципи, засновані на зворотному – додаванні в друзі вже знайомих людей, просуванні продуктів або брендів через мережу. Також можна віднести агентства оренди друзів (Японія, Китай.)

Маркетинг:

  • мобільні додатки
  • соціальні мережі
  • блоги
  • ЗМІ
  • рекламні компанії

Інвестиції. Проект активно шукає інвестиції для подільшого розвитку.

Цілі проекту. “Зараз ми стоїмо на порозі революції. Соціальні мережі, в такому вигляді, якими вони є на даний момент, повністю себе вичерпали. Тому мета № 1 – стати революційною соціальною мережею, посунути і відправити у відставку нинішніх лідерів. Залучити кожного користувача, надавати розширені корпоративні послуги”, – повідомив головний ідеолог “Visithink” Олександр Циб.

Олександр Циб

Олександр Циб

Команда. Засновник – Циб Олександр.

Презентація ідеї:

Відео:

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?