$last_post = end($wp_query->posts);

Про проект

Сенс існування StartupLine – більше хороших українських високотехнологічних стартапів. Сподіваємось бути інформаційним бульйоном для технологічних підприємців. 

StartupLine – блог про високотехнологічний бізнес в Україні та світі.

Українці можуть бути успішними на глобальному і власному високотехнологічних ринках. Відстань між Україною і Кремнієвою Долиною більше віртуальне обмеження ніж реальне. Технологічний бізнес повинен бути прозорим для того, щоб бути успішним.

Авторський коллектив StartupLine вміє знаходити найактуальніші новини, створювати корисні для ринку статті і допомагати стартапам розвиватись, в тому числі за допомогою Афіша подій та Вакансії стартапів.

З ранку до вечора ми моніторимо блоги та ЗМІ, спілкуємось з лідерами ринку і молодими відкриттями, аналізуємо тенденції і Executive Summary стартапів для того, щоб наші читачі отримували лише високоякісну інформацію.

На цьому ресурсі можна знайти статті про взаємовідносини великих технологічних компаній, таких як Google чи Facebook, ми пишемо про Ігри, Мобільні, Гаджети, Соціальні мережі, звіти з подій присвячених інтернету і стартапам, венчурний капітал, історії успіху та інтервью з нашими стартапщиками.

Головний редактор:

Ростислав Чайка, стартап-консультант, персональний блог про високотехнологічний бізнес – www.rchayka.com