Як заробити на YouTube. Методи, правила і тонкощі
1,577 views

Як заробити на YouTube. Методи, правила і тонкощі

Коли з’явилися соціальні мережі, користувачі швидко знайшли способи монетизації зависання у всесвітній павутині. Не минула «грошова лихоманка» і популярний відеохостинг Youtube. Цей майданчик можна сміливо зарахувати і до соціальних мереж: є окремі користувачі, можна викладати свої відео, коментувати чужі і т. д. Якщо вам цікаво, як заробити на ютубі, ми постараємося про це докладно розповісти.

У чому взагалі переваги такої роботи? Чому сьогодні все більше інтернет-користувачів проявляє інтерес до такої діяльності?

По-перше, ви можете працювати, не виходячи з дому. Непогана економія на проїзді і обідах, погодьтеся.
По-друге, графік роботи ви встановлюєте самі. Хоч рано вранці, хоч темної ночі.
По-третє, на кінцевий результат впливають саме ваші зусилля. Тобто, саме ви коваль власного достатку і щастя.

Як прославитися в мережі і непогано заробити?risovach.ru

Отже, давайте подивимося, яким чином люди перетворюють відеомайданчик в спосіб пасивного або навіть дуже активного доходу. Варіантів кілька, кожен може вибрати те, що йому більше до душі і під силу. Плюси такого способу заробітку в тому, що він практично не вимагає фінансових витрат (хіба що на необхідний реквізит). Само собою, витрати часу і зусиль теж рахуються, але куди без цього. Тим, хто сподівається нічого не робити і при цьому купатись в ванні з шампанським варто просто закрити статтю. Те ж можна порадити і тим, хто розраховує, що золотий дощ поллється на них протягом перших кількох тижнів або місяців. В інфобезнесі чекати швидких результатів не варто. Кілька місяців, а може і цілий рік, доведеться плідно трудитися для отримання стабільного доходу.

Що взагалі найважливіше для заробітку на цьому відеохостингу?

Якщо ви подумали про слово «перегляди», то ви маєте рацію. Саме вони визначають вашу популярність. Більше переглядів – більше можливостей для заробітку. Само собою, з нізвідки вони не беруться. Їх треба заробити. Чим? Якістю контенту. Ви повинні викладати дійсно цікаві і, бажано, корисні пости. Тоді користувачі будуть із задоволенням їх дивитися, рекомендувати своїм друзям, а ті – своїм. Для початку варто не просто створити акаунт, але і завести власний канал. Там ви будете викладати свої шедеври. Ім’я продумуйте ретельно. Назва і шапка каналу – це той одяг, за яким вас будуть зустрічати. Свій канал потрібно планомірно заповнювати цікавим контентом. Тоді аудиторія зростатиме, а кількість переглядів почне тішити око і гаманець.

«Вуйку, дайте мільйон!». Реклама чужого і просування свого

Профіль створили, канал завели. Може, навіть вже вітальне відео виклали. Тепер потрібно спланувати вектор розвитку. По суті, самі по собі перегляди не почнуть приносити вам гроші. Але вони потрібні для заробітку за допомогою реклами або монетизації. Тому що для рекламодавців немає сенсу співпрацювати з людиною, у якого плейлист поповнюється раз на рік і в активі десяток підписників. А ось якщо ви станете популярним, то вони самі почнуть звертатися до вас з пропозиціями, з яких вже ви зможете вибирати те, що вам довподоби.

— Youtube може стати відмінною підмогою, якщо ви самі виробляєте якусь продукцію або надаєте послуги. Тут головна умова – відео має бути авторським. І весь медійний матеріал, який ви в ньому використовуєте, не повинен підпадати під захист авторського права. Якщо ви хочете взяти фрагменти чужого відео або аудіо, потрібно отримати письмовий дозвіл на комерційне використання. Але на відеохостингу є велика аудіо бібліотека, де легко підібрати безкоштовний супровід для ролика і не отримати бан. Якщо ви просуваєте власний продукт, не намагайтеся його продати в кожному відеопості. Робіть цікавий безкоштовний контент, і довіра користувача до вас буде рости. А там, дивись, він і замовить собі щось. Ненав’язливо нагадуйте, що той чи інший предмет можна замовити у вас. Таким способом також можна залучити людей на свій сайт або блог.

— Якщо свого продукту немає, а заробити хочеться – треба брати в оборот чужі. Наприклад, робити огляди на певні товари. І займатися цим можна за партнерською програмою, отримуючи комісію за саму рекламу, купівлю певної позиції або щось інше. Порада банальна, але вибирайте саме ті продукти, в яких ви дуже добре розбираєтеся. Інакше є ризик заробити глузування коментаторів, а не бажання відслідковувати кожне наступне відео.

— Отримувати гроші можна і за партнерською програмою самого відеохостингу. Для початку потрібно зайти в налаштування вашого облікового запису. Там обов’язково пройдіть підтвердження каналу. Процедура абсолютно безболісна, безкоштовна і займе пару хвилин. Потім включіть монетизацію відео та уважно ознайомтеся з умовами. Буде потрібно зв’язати профіль Youtube з рекламним інструментом від Google – Adsense. Система буде вбудовувати в ваш контент контекстну рекламу, а ви – отримувати гроші за кожну тисячу переглядів. Пам’ятайте, що ви повинні бути автором ролика або отримати дозвіл від справжніх власників. І, само собою, контент не повинен шокувати глядачів або викликати огиду. Так що якщо ви патологоанатом, доведеться утриматися від відеороликів з місця роботи.

— Якщо ви нічого не продаєте і не виробляєте, але вам є чим поділитися з аудиторією, тоді можна стати блогером. В першу чергу потрібно визначитися з тематикою. Одні стверджують, що не потрібно звертати увагу на те, що роблять інші, а краще просувати свої ідеї. Але погодьтеся, варто враховувати інтереси більшості. У вас може бути побудована вкрай оригінальна методика муміфікації жуків-носорогів, але якщо вона буде цікава лише кільком сотням користувачів, то багато ви на цьому не заробите.

І трохи кепівських, загальних порад:

  • У будь-якій діяльності є ази і технічні прийоми, які варто враховувати і дотримуватися, щоб створювати якісний продукт. В нашому випадку це – контент.
  • Тема. Як ми вже говорили, аудиторія повинна нею цікавитися, а ви – бути в ній фахівцем. Само собою, братися за вкрай популярну, але невідому вам тематику немає сенсу. Ніхто не захоче дивитися, як ви будете щось бубоніти невідомо про що. А ось вогонь в очах і щира зацікавленість увагу користувачів залучать. Що глядачі шукають сьогодні? Розважальні відео, інструкції та рецепти (кулінарія, наприклад), всілякі лайфхаки, огляди (ті ж товари з Китаю, кінематограф, ігри), геймплей, навчальні ролики, ТОПи. І так, відео з братами нашими меншими досі користуються шаленою популярністю.
  • Якість. Ви можете знімати ролики на мобільний телефон, фотоапарат або камеру. Але якість відео має бути обов’язковим параметром. З сьогоднішніми можливостями користувачі намагаються дивитися ролики в високій якості (як мінімум 480р). Крім того, якщо ви знімаєте блог зі своєю участю, подбайте про освітлення, хороший звук і правильне розташування камери. І не забувайте про фон.
  • Теги. Вони потрібні, щоб користувачі швидко виходили на ваше відео. Тому не нехтуйте ними, вписуйте ключові фрази, робіть докладний опис ролика. Це, до речі, допоможе залучити більше тематичної контекстної реклами і підвищити шанс кліку на неї. Звертайте увагу і на те, в яку категорію відправляєте відео. Робіть цікаві заголовки.
  • Структура і наповнення кожного відео повинні бути продумані. Глядач зазвичай робить висновок, дивитися далі чи ні, за першими секундами. Тому зацікавити його потрібно з самого початку. Поставте себе на місце користувача, а також враховуйте тенденції, модні тренди і події (свята, важливі дати).
  • Стандартна довжина відео 3-5 хвилин. Чим довший ролик, тим складніше утримувати увагу аудиторії. Якщо ви хочете зробити відео на 15-20 хвилин, варто в описі коротко викласти, про що ви будете говорити і на якій хвилині. Це допоможе підписнику швидко знайти цікаві для нього факти.
  • Не забувайте про статистику. Відстежуйте відвідуваність, дивіться, які ролики користуються більшою популярністю, які дивляться до кінця, а які закривають на початку. Це допоможе покращувати ваш контент, а значить, залучати більше підписників.
  • Перевіряйте, що саме показує реклама під вашими відео. Можливо, доведеться щось коригувати в описі або тегах. Думайте не тільки про те, як заробити на ютубі, але і про своїх підписників.
  • Брендування. Створіть власний логотип і прикріплюйте його до кожного ролику. Тоді людям, які побачили ваше відео поза відеохостингом, буде простіше вас знайти і підписатися. Ваш канал повинен бути таким, що запам’ятовується, тому серйозно підійдіть до дизайну.
  • Самореклама. Допоможіть своєму блогу збільшувати популярність. Рекламуйте себе в соціальних мережах, на форумах і сайтах, співпрацюйте з іншими блогерами, робіть спільні проекти. Також варто залишати коментарі під чужими відео. І закликати подивилися ваш ролик або підписатися на канал, якщо вони досі цього чомусь не зробили. Але так, щоб це не звучало, як звичайний спам. При бажанні можна зайнятися розсилкою особистих запрошень людям, яких може зацікавити тематика вашого відеоблогу. Спосіб нудний, але досить дієвий.

Все, тепер ви знаєте, як почати карбувати монети на Youtube. Далі все залежить від вашого терпіння, майстерності і впертості :)

About the author

Admin


What are your thoughts?