У Львові відбувся Lviv eCommerce Forum 2015
459 views

У Львові відбувся Lviv eCommerce Forum 2015

У Львові 6 червня пройшов Lviv eCommerce Forum 2015. Організатором конференції виступив Lviv Startup Club. Під час заходу подію відвідало близько 250 учасників та представили свої доповіді понад 35 спікерів.

На конференцію завітали власники інтернет-магазинів, інтернет-підприємці та представники eCommerce-бізнесу, представники web-студій, інтернет-маркетологи, стартапери, працівники сервісу перевезень і доставок, власники та директори компаній з Західної України, а також інші спеціалісти, які працюють в галузі eCommerce.

Як зазначила одна з учасниць, Катерина Золотарьова, аудиторія конференції була активна, спрагла до нових знань та й сам захід дав чимало інформації для роздумів і корисних навичок.

Такі конференції Lviv Startup Club організовує щороку і щороку захід збирає понад 200 учасників.

Конференція проходить щорічно

Конференція проходить щорічно

Цього року на події учасники мали нагоду дізнатися про створення та покращення сайтів інтернет-магазинів, підвищення їх конверсії, правильну взаємодію з клієнтами в онлайн-середовищі, особливості аналізу поведінки відвідувачів, контекстну рекламу, соціальні медіа та чимало цікавого.

Як розповіла організатор конференції, івент-менеджер Lviv Startup Club Катерина Успенська, конференція мала на меті підтримати антикризовий вектор та допомогти людям знайти потрібні контакти, а також відкрити для себе родзинки електронної комерції. Наприклад, покращення співпраці роботодавця з колл-центрами, нові тенденції СЕО та чимало цікавого.

За її словами, така конференція зараз, як ніколи, на часі, оскільки електронна комерція займає дедалі більше місця у житті людей.

“У численних подорожах закордоном я побачила, що тамтешній eCommerce-простір настільки добре інтегрований у життя кожного, що стає корисним як для пересічного громадянина, так і для бізнесу», – розповіла вона.

Спікери діляться досвідом на доповіді про брейнсторм

Спікери діляться досвідом на доповіді про брейнсторм

На заході спікерами виступили чимало відомих бізнесменів – Денис Береговий, Дмитро Кудренко, Галіца Олег, Давидич Марія, Омеляненко Тарас та інші.

На трьох потоках учасники мали можливість обирати ті доповіді, які були найбільш цікавими для них персонально та гарно провести час в компанії однодумців. А після конференції на всіх чекало неформальне спілкування на запальній афтепаті.

About the author

pavlo


What are your thoughts?