ПриватБанк запустив селфі-авторизацію
1,210 views

ПриватБанк запустив селфі-авторизацію

ПриватБанк запустив нову для України технологію підтвердження операцій онлайн – за допомогою селфі або введення ПІН-коду картки. Про це повідомила прес-служба ПриватБанку.

Як йдеться в повідомленні, такий спосіб авторизації клієнтів під час оплати через Інтернет використовується тоді, коли банку необхідно додатково отримати підтвердження від клієнта, що операцію здійснює саме він. Наприклад, у випадку підозр на шахрайство або ризикових платежів.

ПриватБанк запустив в Україні нову технологію

ПриватБанк запустив в Україні нову технологію

«Раніше для здійснення ризикових платежів, за якими наша система безпеки запитувала додаткову авторизацію клієнта, йому потрібно було підтвердити платіж у телефонному режимі, – розповів керівник напрямку «Внутрішній контроль і fraud-менеджмент» Олександр Соколовський.

Відтак тепер Приват24 попросить клієнта підтвердити платіж за допомогою селфі на камеру смартфону чи комп’ютера або введенням ПІН-коду картки. Це зручно, якщо клієнт на відпочинку або за кордоном, а також оперативно й гарантує виняткову безпеку платежів.

Приват24 попросить клієнта підтвердити платіж за допомогою селфі

Приват24 попросить клієнта підтвердити платіж за допомогою селфі

Під час селфі-авторизації система безпеки банку порівнює отримане зображення з фото клієнта в інформаційній базі банку. Система дозволяє чітко відокремлювати реальні фото клієнтів від підроблених зображень.

У банку також зазначили, що популярність селфі серед користувачів дасть можливість не лише проводити авторизацію клієнтів у зручному для них форматі, але й у майбутньому проводити конкурси селфі серед клієнтів ПриватБанку.

About the author

Admin


What are your thoughts?