У Львові пройшов Project Management Day 2015 Spring
957 views

У Львові пройшов Project Management Day 2015 Spring

У Львові 30 травня пройшла конференція Lviv Project Management Day 2015 Spring. На сьогодні захід є найбільшою подією в Україні для проектних менеджерів. Упродовж конференції вони змогли обмінятись досвідом, а також навчалися, як зробити управління проектами більш професійним.

Валерій Шипунов доповідає про роль менеджера

Валерій Шипунов доповідає про роль менеджера

Захід відвідало понад 350 РМ з усієї України. Вони прослухали виступи спікерів на трьох потоках. Зокрема, First Step – потік для новачків, чи тих, хто лише планує стати PM. Тут навчали, з чого розпочинати кар’єру, та як вона розвивається в динаміці, розповідали про курси та тренінги, а також про підбір команди.

Кожен обирав найцікавіший для себе потік

Кожен обирав найцікавіший для себе потік

Потік Professional PM був розрахований для досвідчених працівників у цій сфері ІТ. Тут мова йшла про ведення декількох проектів одночасно, типи замовників, специфіку – як одному замовнику продати декілька проектів, а також про такі важливі аспекти командної роботи, як вирішення конфліктів у команді та особливості співпраці з замовниками з різних країн.

Третю паралель “Гнучкі методології” презентував потік про Scrum, Agile, Kanban, тощо. Після конференції на усіх чекало яскраве афтепаті.

About the author

Admin


What are your thoughts?