Сенат США підтримав законопроект про підтримку стартаперів-іммігрантів
1,139 views

Сенат США підтримав законопроект про підтримку стартаперів-іммігрантів

Нещодавно американський Сенат схвалив законопроект комплексної реформи міграційної системи країни. Деякі з змін безпосередньо зачіпають підприємців з усього світу, і вперше за довгий час нововведення носять не заборонний характер.

Основна мета законопроекту 68-32, схваленого завдяки спільним діям заклятих друзів – республіканців і демократів – полягає в тому, щоб дати шанс мільйонам нелегальних іммігрантів отримати цілком законне право на проживання в США і, в кінцевому рахунку, навіть отримати громадянство. Крім того, передбачається, що в рамках реформи міграційної системи, крім зміцнення кордону з Мексикою (куди ж без цього), буде збільшено кількість віз (з 65 000 до 110 000 на рік) для висококваліфікованих фахівців, більшість яких працюють у сферах науки і технологій . Вже один цей факт повинен сильно порадувати стартап-спільноту – адже без технічних фахівців зараз не може жити жоден стартап.

???????. ?????? ???????? ?????????
Підприємці, які хочуть отримати стартап-візу, повинні представити докази того, що американські інвестори готові інвестувати в їх компанію $ 500 000. Щоб отримати трирічну стартап-візу, підприємець також повинен буде створити п’ять робочих місць в США, а річний дохід компанії повинен складати понад $ 750 000. За різними даними в рік планується видавати до 10 000 таких віз. Всім відомо, що безліч навіть найбільших компаній Америки, що входять до Fortune 500, були засновані за безпосередньої участі іммігрантів – досить згадати Google, eBay або Yahoo. За різними даними, до третини всіх бізнесів в Каліфорнії і більше половини в Кремнієвій долині були засновані переселенцями з інших країн.

 

Майкл Блумберг - бізнесмен і мер Нью-Йорка

Майкл Блумберг – бізнесмен і мер Нью-Йорка

 

“Цей білль дозволить нам залучити найбільш талановитих і працьовитих людей, які хочуть приїхати в США і залишитися тут, щоб працювати і займатися бізнесом, що призведе до зростання всієї нашої економіки”,- прокоментував новину найвідоміший бізнесмен і мер Нью-Йорка Майкл Блумберг (Michael Bloomberg).

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?