Які наслідки Антипіратського закону-2015
673 views

Які наслідки Антипіратського закону-2015

У травні стали чинними поправки до так званого Антипіратського закону. Якщо раніше під заборону потрапляли нелегальні фільми, то тепер закон буде діяти стосовно книг, музики і софту.

У серпні 2013 року вийшов закон №187-ФЗ “Про захист інтелектуальних прав в телекомунікаційних мережах”, який одразу ж назвали Антипіратським законом або законом проти Інтернету. Під дію закону потрапила будь-яка відео-, кіно-, і телепродукція. Закон забороняв нелегально копіювати і розміщувати об’єкти авторського права на сторонніх ресурсах. Проте, вибіркові блокування сайтів ні до чого не призводили. На наступний день з’являлися десятки нових.

З 1 травня 2015 року вступили в силу поправки, прийняті в 2014 році. Виняток тепер становитимуть тільки фотографії. Змінився механізм боротьби з нелегальним контентом. Тепер до блокування певних розділів (сторінок) з нелегальним контентом додали повне блокування сайту назавжди. Звичайно, за рішенням суду, а не на вимогу правовласника.

Антипіратський закон вступив у дію

Антипіратський закон вступив у дію

Тепер достатньо двох виграних судових процесів, щоб закрити сайт назавжди. Під ударом опиняться усіма нами улюблені Lostfilm, Rutracker тощо.

Легальні постачальники контенту звісно вітають прийняття нового закону. Наприклад, музичний сервіс Zvooq відрапортував про зростання числа легальних користувачів до 1 млн. осіб на добу. Прогнозується, що після 1 травня їх стане більше в 3, а то й 5 разів.

За матеріалами macradar.ru

About the author

Admin


What are your thoughts?