Як правильно мотивувати команду – мануал для СЕО
1,263 views

Як правильно мотивувати команду – мануал для СЕО

А ви знали, що тільки 13% співробітників активно беруть участь в робочому процесі, і ще менше – роблять те, що від них вимагають? Такими є результати дослідження, проведеного Американським інститутом громадської думки.

Підвищення мотивації команди завжди було більш ефективним, ніж використання нових інструментів для підвищення продуктивності. Результати досліджень міжнародної консалтингової компанії Hay Group показують, що добре мотивований співробітник стає на 44% продуктивнішим. Тому, якщо ви хочете змінити світ, вам потрібна не тільки сильна бізнес-ідея, а й добре мотивована команда.

Паралельне завдання полягає в тому, щоб створити і очолити цю команду, яка в свою чергу, зможе мотивувати клієнтів компанії. Якщо у вас вийде, це буде найбільшим конкурентною перевагою вашого бізнесу.

Отже, сьогодні мова піде про базові питання для мотивації команди:

1) Азарт і позитив керівника – обов’язкова щоденна умова

Нікому не подобаються невдахи, особливо якщо мова йде про СЕО. Кожен член колективу повинен бути мотивований можливістю отримати заряд позитивної енергії від керівництва, а не боятися того, що кожен день його накриває хвиля негативу.

Залишайте особисте незадоволення за межами роботи і не переносьте його на команду.

2) Перезаряджайте емоційні батарейки

Це означає, що ви повинні стежити за своїм здоров’ям, намагатися більше відпочивати, і підтримувати активний спосіб життя. Знайдіть способи перезарядити свої емоційні батарейки, наприклад, за допомогою громадської діяльності. Так, щоб доcягти успіху, ви повинні працювати багато, але не цілодобово.

3) Постійна робота і відсутність позитиву приводять до демотивації команди

Веселощі завжди мотивують, і до того ж, не заважають роботі. Є багато способів, щоб додати важким завданням трохи легковажності. Організація для команди невеликих розважальних заходів може творити чудеса в питаннях продуктивності і мотивації.

4) Ваша команда – ваш найвищий пріоритет

Інвестори в один голос заявляють, що вони вкладають гроші, в першу чергу, в команду, а потім вже в ідею або продукт. Тим не менш, багато фаундерів ненавмисно демотивують своїх співробітників. В чому це проявляється? У тому, що вся увага акцентується на бізнес-завданнях, тим самим особисте спілкування з колективом відходить на другий план.

Грамотне управління, навчання і наставництво з боку керівництва – кращі мотиватори.

5) Щодня демонструйте і практикуйте свій підхід до роботи

Кожен з нас в тій чи іншій мірі – зразок для наслідування, і в той же час кожен сам має потребу в такому «прикладі» або джерелі натхнення. Співробітники постійно спостерігають за вашими діями і вчинками. Це впливає на них більше, ніж будь-яка політика компанії, яка прописана на папері. Ваше вміння правильно поводитися в команді і з клієнтами – безпосередньо відображається на мотивації команди.

About the author

Admin


What are your thoughts?