Українські розробники анонсували унікальний гаджет – тайм-трекер Soul
698 views

Українські розробники анонсували унікальний гаджет – тайм-трекер Soul

Відомий український стартап Concepter розробив ще один портативний гаджет. Це тайм-трекер Soul, причому його творці стверджують, що це перший пристрій такого роду. З його допомогою користувач може стежити за тим, скільки часу він проводить з близькими та друзями. У Concepter його називають «Fitbit для моніторингу часу».

Soul – це сенсор і додаток, що збирає інформацію про час, який користувач проводить з різними людьми. Вони працюють за допомогою Bluetooth. Наприклад, якщо власники таких пристроїв проводять час разом, сенсор активується і записує цей час. Сенсор працює автоматично, але щоб працював і додаток, на смартфоні або планшеті потрібно включити Bluetooth. Його можна носити як браслет, брелок, почепити його на сумку і т.д.

У додатку можна збирати статистику про те, скільки часу ви провели з певними людьми, ставити собі «челлендж» – мету провести стільки-то часу з другом або рідними. Додаток може також висилати користувачеві щотижневі звіти про витрачений час на email. Можна використовувати кнопку «Давай зустрінемося», щоб нагадати про себе.

«Мало хто замислюється про такі речі, поки не подивиться результати, зібрані додатком. Ми іноді спотворюємо реальність на своїй голові, думаючи, що приділяємо «своїм» людям достатньо часу. Наша мета – мотивувати людину більше і краще витрачати свій час на важливих для неї людей », – говорить CEO Concepter Влад Тисленко.

Гаджет поки що в стадії розробки, але вже на CES-2016 у січні команда збирається показати прототип. У січні для Soul почнуть і краудфандинговую кампанію. Скільки коштуватиме пристрій, поки невідомо, швидше за все, ціна буде близько $ 30.

About the author

Admin


What are your thoughts?