$845 000 залучив український стартап Rentberry від інвесторів.
1,107 views

$845 000 залучив український стартап Rentberry від інвесторів.

Український стартап Rentberry залучив $ 845 тис. від 12 міжнародних інвесторів. У операції взяли участь керівники венчурних компаній Carlyle Group, Synergo Private Equity, IFC, Pegasus Capital, Abris Capital, а також IT-компанії Ericsson. Розмір пайової участі сторони не розголошують, проте СЕО стартапу повідомив, що Rentberry оцінили в $ 3 млн, враховуючи, що команда має тільки прототип.

Rentberry – платформа для довгострокової оренди житла, орієнтована на ринок США. Сайт має спростити процедуру довгострокової оренди житла. Всі процеси (огляд квартири, підписання договорів та щомісячні платежі) відбуватимуться онлайн. Сервіс також дозволить перевірити кредитну історію орендаря – без цього житло в Америці не здадуть. Також на Rentberry можна буде пропонувати свою ціну на квартиру прямо на платформі, підвищуючи свої шанси отримати житло (для орендарів в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Лос-Анжелесі та інших великих містах це дуже корисно через високу конкуренцію на житло)

Rentberry

Rentberry

Залучене фінансування піде безпосередньо на розробку і просування платформи, оскільки зараз є тільки прототип сервісу. Запуск планується в березні 2016 року. Переговори про залучення інвестицій команда вела з серпня цього року, а весь процес укладання угоди тривав близько трьох місяців.

Заснували компанію українці – Олексій Любинський, Лілія Остапчук та Арсен Костенко. Команда складається з 11 осіб: 8 співробітників знаходяться в Києві і троє в Сан-Франциско. “Ще на стадії прототипу наш проект був оцінений американськими інвесторами в $ 3 млн, і у нас вже є попередня зацікавленість від більш ніж 40 фондів, які бачать в нас великий потенціал і готові взяти участь у наступному раунді”, – заявив CEO Rentberry Олексій Любинський. Інтерес інвесторів до проекту засновники пояснюють просто: ринок нерухомості в США дуже швидко росте, але в інтернеті досі немає єдиного сервісу, який би повністю покривав нішу довгострокової оренди.

За матеріалами ain.ua

 

About the author

Admin


What are your thoughts?