Найвпливовіші люди українського ринку стартапів за підсумками 2014 року
1,367 views

Найвпливовіші люди українського ринку стартапів за підсумками 2014 року

Український стартап-ринок розвивається: за останній час відразу кілька місцевих стартапів оголосили по раундах в $1 млн і більше, кілька угод зараз знаходяться в процесі, відкриваються коворкінги, хаби і акселератори. Хто в цьому випадку виступає «двигуном прогресу», вирішували в ході експертного опитування в BVU Group.

За підсумками опитування був складений рейтинг «Топ-5 персон, які найбільше вплинули на розвиток українського ринку технологічного бізнесу і венчурного інвестування».

Отже, хто ж став цими селебрітіз.

Євген Сисоєв (AVentures Capital)
Фонд, яким він управляє, дуже активний на українському венчурному ринку. З останніх гучних угод: участь у раунді на $1,1 млн, який залучив відомий український стартап Petcube.

Євген Сисоєв

Євген Сисоєв

Андрій Колодюк (AVentures Capital, Divan.TV)
Андрій – одночасно інвестор та підприємець. Його стартап Divan.TV на момент виходу на зарубіжні ринки в 2013 році налічував абонентську базу в 125 000 користувачів. Після низки судових розглядів з великими медіагрупами з приводу прав на трансляцію контенту стартап оголосив, що з усіма зміг домовитися.

Андрій Колодюк

Андрій Колодюк

Ілля Кенігштейн (Hybrid Capital)
Став відомий на українському ринку в минулому році. Робоча група під його керівництвом активно лобіювала питання з 3G в Україні (і на початку цього року ліцензії таки видали), нещодавно очолив запущений відомим підприємцем Євгеном Уткіним грантовий фонд «Борщ Foundation», спрямований на підтримку стартапів, чиї розробки можуть бути корисні військовим.

Ілля Кенігштейн

Ілля Кенігштейн

Олександр Ольшанський (Internet Invest Group)
Один з найвпливовіших людей українського онлайн-бізнесу. Ініціатор і організатор найбільшої галузевої конференції iForum, яка з 2009 року щорічно проходить у Києві.

Олександр Ольшанський

Олександр Ольшанський

Наталя Березовська (Detonate Ventures)
Вона CEO одного з українських венчурних фондів – Detonate Ventures, а також очолює українську асоціацію бізнес-ангелів UAngel. Вважає, що саме вони є рушійною силою розвитку компаній, які шукають інвестиції на посівній стадії.

Наталя Березовська

Наталя Березовська

За матеріалами видання AIN.UA

About the author

Admin


What are your thoughts?