Українець створив бота-секретарку на основі штучного інтелекту
1,232 views

Українець створив бота-секретарку на основі штучного інтелекту

Стартап BBot.ai – незамінний помічник на основі штучного інтелекту, що живе в email-сервісі  клієнтів та допомагає впоратися з щоденною рутиною.

“Продавці, топ-менеджери та SEO отримують купу листів щодня та витрачають дуже багато часу на обробку цих повідомлень. За допомогою штучного інтелекту та машинного навчання ми можемо оптимізувати час та мінімізувати кількість згаяних комп’ютерних комунікацій через пропущені листи”, – йдеться в повідомленні.

Автори проекту повідомили, що інновація являє собою функціонал персонального бізнес-асистента. Бізнес-бот підтримує сервіси Gmail, Slack, Outlook, Facebook та Yahoo!

“Ми витратили майже два роки на цей продукт та проаналізували 4,5 млн листів, аби покращити технологію та користувацький досвід”, – заявив засновник проекту українець Ярослав Погребняк.

Як стало відомо, бот виконує такі функції: нагадує про забуті листування через два дні, вивчає незнайомих відправників листів (бот підкаже, де працює відправник, відшукає його профілі у соціальних мережах тощо), допомагає встановити зв’язок з отримувачем, якщо той не відповідає.

Зазначається, що бот буде безкоштовним впродовж 60 днів, після чого вам запропонують придбати його за підпискою від $10 на місяць залежно від обсягу аналізованих листів. В даний час сервіс підтримує Gmail. Пізніше буде додана підтримка Slack, Outlook, Yahoo! і Facebook.

BBot.ai (колишня Semantic Sales) заснований 2014 року в Каліфорнії Ярославом Погребняком, розробником з 15-річним досвідом.

За матеріалами biz.liga.net

About the author

Admin


What are your thoughts?