Стартап-пітч онлайн: X-Rift
1,511 views

Стартап-пітч онлайн: X-Rift

Назва стартапу: X-Rift

Опис проекту

X-Rift – це доповнюча реальність мобільна гра. Це багатокористувацький онлайновий шутер для будь-якого мобільного пристрою з камерою. Ви можете боротися з або проти людей, яких ви знаєте і захистити себе від монстрів з паралельного всесвіту.

X-Rift

Цільова аудиторія – хакери, засновники, студенти, вундеркінди. Цільовий ринок – всі мобільні геймери, а це більше 1 млрд. людей.

Проблема. Час від часу кожен з нас хоче когось побити: бос, дратує сусід чи хто-небудь. Ось чому люди люблять шутери! Доповнена реальність шутера є наступним поколінням ігор (після PC, консольних і мобільних ігор), які дозволяють людям боротися з реальними людьми в реальному світі.

Опис технології. Мобільний пристрій гравця транслює на сервер своє GPS-місце розташування і отримує назад GPS-мітки інших гравців в заданому радіусі. Потім мітки відображаються на екрані за допомогою показань сенсорів орієнтації мобільного пристрою. Також аналізується відеопотік в реальному часі з метою коригування відображення об’єктів з доповненої реальності.

Стартап було засновано в лютому 2013 року. На сьогоднішній день є робочий прототип. Також на сайті гри засновники проекту проводять аналіз кращих джерел трафіку і конверсії. Щодня реєструється близько 10 осіб.

Сайт проекту: x-rift.com

Бізнес-модель:

  • продаж віртуальних товарів (таких як здоров’я, зброя, броня тощо) для покращення ігрової продуктивності та досвіду
  • підписка на преміум аккаунт, який прискорює прогрес в грі

В гру можна грати й безкоштовно.

Конкуренти. Є багато псевдо-шутерів: 3D weapons, CamGun, Cam Weapons 3D тощо. Вони не мають ніякого геймплея і не Multiplay – лише картинки на полотні. Кожна з перерахованих має більше одного мільйона завантажень. Наш проект зараз проникає в нову нішу ринку доповнюючих реальності ігор, який на сьогодні оцінюється всього в 200 млн. доларів, але в найближчі 3 роки очікується ріст до 5 млрд.

Маркетинг

Ми розробили передісторію у співпраці з Євгеном Лукіним, російським науково-фантастичним письменником. Згідно з легендою, мобільні телефони були винайдені не для зв’язку між людьми, а для того, щоб потрапити в паралельний всесвіт. Це і є інший світ по той бік камери.

Таким чином, ми розробляємо промо-кампанія, яка базована на легенді і використовує інструменти соціального та вірусного маркетингу.

Інвестиції. Проект знаходить в активному пошуку інвестицій для активнішого розвитку.

Ціль проекту – це 10 000 000 активних гравців.

Ігор Зарванський

Ігор Зарванський

Данило Тонкопій

Данило Тонкопій

Світлана Атаманчук

Світлана Атаманчук

Данило Козак

Данило Козак

Команда:

  • Данило Тонкопій – бізнесмен, засновник best.ua
  • Світлана Атаманчук – game-дизайнер, 5 років досвіду
  • Данило Козак – front-end девелопер, 7 програм для Android
  • Ігор Зарванський – back-end девелопер, 4 роки досвіду роботи з Python та PHP

Стартап був презентований на конкурсі мобільних додатків mLab і зайняв 1-е місце від України.

Презентація проекту:

Відео:

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?