20 венчурних інвесторів і компаній, які готові профінансувати ваш стартап.
1,931 views

20 венчурних інвесторів і компаній, які готові профінансувати ваш стартап.

У вас є мега крута ідея, але ви не знаєте де знайти інвестора? Тоді ця стаття саме для вас. Тут зібрані 20 венчурних інвесторів – приватні інвестори і компанії, про які повинен знати кожен стартап, який шукає стратегічного інвестора і планує заробити купу грошей.

Фонд Sequoia Capital надав інвестиції багатьом стартапам, звертаючи при цьому особливу увагу на підприємців першого покоління та іммігрантів, які нещодавно прибули до США. Одними з найвідоміших вкладень компанії є Apple, Instagram і Kayak.

Метт Харріс – інвестор, який надає перевагу нефінансовим організаціям, надаючи їм можливості для розвитку в традиційній фінансової індустрії. Харріс є одним із засновників і керуючим партнером Village Ventures. Він вклав серйозні суми в такі компанії, як Blue Tarp, Consumer United та iSend.

Венчурний фонд Benchmark Capital проінвестував майже 200 стартапів. Спеціалізується на вкладенні в місцеві компанії, що займаються розробкою хмарних сервісів і медіапроекти. Серед численних стартапів, які отримали підтримку Benchmark Capital, можна виділити Duo Security, Vessel і PlayFab.

Дейв МакКлюр є засновником венчурного фонду 500 Startups, що вклав свої кошти більш ніж в 995 компаній з 45 країн світу. 500 Startups не тільки надає фінансову підтримку у вигляді посівних інвестицій, а й пропонує бізнесменам менторство від визнаних лідерів індустрії.

Команда 500startups

До того, як стати інвестором Accel Partners в 2013 році, Джордан Ангелос відповідав за сектори технологій, ЗМІ та телекомунікацій в міжнародному відділі боргового фінансування Goldman Sachs. Зараз Джордан в основному займається інвестуванням в інтернет-компанії, фінансові технології і компанії-розробники ПЗ.

Венчурний фонд General Atlantic дотримується принципів довгострокового інвестування і вкладає в компанії протягом тривалого періоду. У їхньому послужному списку знаходяться такі гіганти, як OptionsHouse, Alighment Healthcare і Vox Media.

Роджер Еренберг – засновник і керуючий партнер IA Ventures. До 2009 року Роджер був бізнес-ангелом в IA Capital Partners, де займався посівними інвестиціями компаніям з області цифрових ЗМІ і фінансових технологій.

Засновником і керуючим партнером венчурного фонду Expensive Ventures є Джон Соберг. Раніше він був керуючим директором Blumberg Capital і відіграв ключову роль в управлінні величезною кількістю інвестицій, вкладених в стартапи, включаючи такі проекти, як Trulioo, Addepar, Credorax, Kreditech, FeeX, Fundbox і Zanbato.

Харрісон Міллер влаштувався в Summit Partners у 1988 році на посаду помічника. Він не ганявся за вченим ступенем в бізнесі і обрав посаду віце-президента і генерального менеджера Platform Services в Amazon. Сьогодні Харрісон в раді директорів таких інвестиційних проектів, як Advanced Cell Diagnostics, Clearwater Analytics, Delphix, Gainsight і Uber.

Пітер Тіль – один з авторів книги «Від нуля до одиниці. Як створити стартап, який змінить майбутнє». Він заснував компанію PayРal і вклався в кілька успішних проектів, включаючи LinkedIn і Yelp.

Макс Левчин – один із засновників і виконавчий директором компанії Affirm. Крім цього, він голова правління компанії Glow. Обидві компанії багато чого запозичили з власного проекту Левчина, під назвою HVF, який побудований на ідеї даних як предмета торгівлі.

Команда Affirm

Венчурна компанія Bessemer Venture Partners проінвестувала кілька стартапів, орієнтованих на хмарні технології, кібербезпеку і технології в охороні здоров’я. Роб Стевіс – партнер філії компанії в Нью-Йорку, займається венчурним інвестуванням у фінансовий сектор.

Рід Хоффман – підприємець і фахівець із стратегії розвитку продукту. Він працював у сфері електронної комерції, спеціалізувався на структуруванні угод і міжнародному маркетингу. На даний момент Рід є головою ради директорів компанії LinkedIn.

Шон Паркер – глава і директор департаменту інвестицій Anthemis Group, має багатий досвід в області венчурного інвестування та інвестиційно-банківської діяльності. Його високо цінують за особливе чуття до інновацій в сфері венчурного капіталу.

Майк Бінглі – керуючий партнер та директор компанії Silver Lake Partners. Величина її активів становить понад 20 мільярдів доларів, а сама компанія спеціалізується на інвестуванні в технології по всьому світу. Серед її вкладень – такі компанії, як Dell, Locaweb і Avago.

ACXIT Capital Partners працює виключно зі стартапами з Азії, Африки та Латинської Америки. У списку їх успішних проектів – AGS з Індії, Bellagio з Китаю та Action SA з Африки.

Кіт Робота – інвестиційний партнер Khosla Ventures і підприємець у сфері високих технологій. У фінансовому світі його знають як інвестора, що вкладає свої кошти на ранніх стадіях розвитку стартапу. Рабу перебував на керівних посадах в LinkedIn, PayPal і Slide.

Венчурна компанія Edison Ventures працює з технологічними стартапами, що знаходяться на стадії зростання. Вона ретельно вивчає цей бізнес-сегмент, щоб бути в курсі поточної ситуації та останніх нововведень.

Альберт Венгер – партнер Union Square Ventures, закінчив Гарвардський університет і пізніше отримав ступінь кандидата технічних наук в Массачусетському технологічному інституті. Венгер був президентом del.icio.us і виступив у ролі бізнес-ангела для Etsy і Tumblr.

Головною вимогою компанії Spark Capital при відборі стартапів є наявність креативності. Вона цінує відданість і чесність своїх бізнес-партнерів. Spark Capital вклалася в такі проекти, як coach.me, ConvertMedia і Lexity.

 

About the author

Admin


What are your thoughts?