$250 000 від Digital Future отримав український стартап Prodvigator
1,043 views

$250 000 від Digital Future отримав український стартап Prodvigator

Інвестиційна компанія Digital Future вклала $250 000 на інтернет-сервіс Prodvigator, який надає дані для аналізу конкурентів в пошукових системах. Повідомляється, що інвестор отримає 15% проекту.

ІК Digital Future, заснована підприємцем Олексієм Вітченко, вже не в перший раз вкладає кошти в зрілі українські стартапи. У портфелі Вітченко цілий ряд проектів, реалізованих на західних ринках. У фокусі компанії – проекти у сфері e-commerce, мобільних технологій, digital-маркетингу та інших рішень для бізнесу.

“Ми інвестуємо smart-money для того, щоб допомогти компанії освоїти західні ринки. На сьогодні Prodvigator вже займає хороші позиції на ринку СНД. А ми маємо експертний досвід просування на висококонкурентних іноземних ринках, і готові ділитися нею з SerpStat “, – зазначив Вітченко.

Prodvigator з’явився в січні 2013 року в агентстві Netpeak у вигляді внутрішнього сервісу. У лютому того ж року він був відкритий для зовнішніх користувачів. З квітня 2015 року сервіс став повністю незалежним бізнес-продуктом, що істотно прискорило його розвиток. Інструменти для професійного аналізу конкурентів відіграють ключову роль у просуванні сайтів, налаштуванні рекламної кампанії та маркетингу в цілому. Зараз основні клієнти сервісу – це професійні SEO-фахівці, спеціалісти з контенту, маркетологи і копірайтери.

Команда сервісу зробила один із наймасштабніших SaaS-продуктів на ринку, здобула досвід і вирішила розширювати географію своєї присутності – зараз команда зосереджена не тільки на розвитку продукту, але і на просуванні англомовної версії сервісу під брендом SerpStat.

На даний момент сервіс надає дані для 8 регіонів Google: Україна, Росія, Казахстан, Болгарія, Великобританія, США, Канада та Південна Африка, а також Яндекс-аналітику для Москви і Санкт-Петербурга. Prodvigator дуже популярний серед інтернет-маркететологів України і Росії, кожен місяць зростає число користувачів зі США і Південної Африки. Сьогодні сервіс використовують вже понад 26 тис. спеціалістів. Тільки за жовтень в системі було зроблено 2 млн. запитів, що в середньому становить 66 тис. запитів на добу.

“Продукт, який колись з’явився в стінах агентства інтернет-маркетингу Netpeak, зараз використовують тисячі фахівців по всьому світу. Ми пишаємося, що у нас вийшло створити сервіс, який кожен місяць зростає в кількості користувачів і, що більш важливо для бізнесу, – платних аккаунтів. По суті, ми підняли Seed-раунд для прискорення росту. І ми не тільки залучили кошти в наш бізнес, а й заручилися підтримкою одного з небагатьох інвесторів в СНД, який має розвинуті компетенції у сфері SEO і онлайн-маркетингу “, – розповів співзасновник Prodvigator і CEO Netpeak Артем Бородатюк.

За його словами, інтернет-маркетологи з Digital Future і Digital Bee (входить в одну групу компаній) зможуть використовувати і тестувати нові ідеї SerpStat в якості клієнтів.

Інвестиції Digital Future підуть на розширення функціоналу Prodvigator, заняття позицій на західному ринку, а також на розширення і запуск нових регіонів.

“Prodvigator вже користується повагою багатьох фахівців, а завдяки інвестиціям DF ми розраховуємо якнайшвидше збільшити число користувачів і покращити показники сервісу. У нас великі плани і багато ідей, які хотілося б реалізувати. За допомогою наших нових партнерів, ми зможемо швидше вийти на закордонні ринки та впровадити новий функціонал “, – додав CEO Prodvigator Олег Саламаха.

About the author

Admin


What are your thoughts?