Український стартап Softcube залучив $ 400 тис. від Digital Future і приватного інвестора
1,351 views

Український стартап Softcube залучив $ 400 тис. від Digital Future і приватного інвестора

Український стартап Softcube залучив інвестиції на суму $ 400 тис. Половину цієї суми вкладає в проект інвестиційна компанія Digital Future, також до цього раунду приєднався приватний інвестор Олексій Кузнєцов.

Softсube – це аналітичний сервіс, що обробляє дані про покупців з метою оптимально задовільнити їхні запити. Традиційні дані з програм лояльності та історії покупок, об’єднані з кліками і переглядами товарів в онлайн-магазинах, допомагають створити детальний портрет кожного покупця.

За останні два роки команда ретельно вивчила сегмент персоналізації і знайшла своє місце в цій ніші. За словами СЕО Softcube Олега Лєсова, питання про залучення інвестицій не виникало, оскільки Softcube має намір швидко і інтенсивно зростати, щоб стати першим в своїй ніші. Питання було з ким зав’язувати партнерські відносини. Однак на думку представників стартапу, Digital Future – одна з небагатьох компаній, які надають не тільки гроші, але і експертизу та свій погляд на розвиток електронної і традиційної комерції.vitchenko_lesovУ свою чергу, СЕО компанії Digital Future Олексій Вітченко повідомив, що спостерігав за Softcube протягом року і мало не проінвестував його влітку 2015 року. Але на той момент порахували ризики занадто високими і вирішили почекати ще якийсь час. “Хлопці зіткнулися з реальним життям, успішно пройшли цей етап, вижили. Більш того, змогли вийти в плюс, змінивши свою бізнес-модель – з В2С на В2В, тобто вони пішли в сегмент corporate. Те, що вони роблять, – це унікальна штука. Наскільки ми знаємо, ніде в світі такого немає. Природно, це підкуповує інвестора, і ми теж оцінили це і прийняли рішення інвестувати “, – розповів Олексій Вітченко.

Softcube отримує інвестиції під збільшення продажів. У цьому раунді інвестування також бере участь приватний ангельський інвестор Олексій Кузнєцов.

Також до раунду приєднується ще один учасник, який зараз знаходиться на етапі закриття угоди і анонсує свою участь пізніше.

About the author

Admin


What are your thoughts?