Microsoft припинила роботу з біткоїнами
1,211 views

Microsoft припинила роботу з біткоїнами

Спеціального оголошення Microsoft не робила, але вже з’явилася сторінка в Windows Store FAQ, де йдеться про те, що біткоїни більше не приймають, передають Українські новини.

Якщо на балансі користувача залишається криптовалюта, провести платіж ще можна. Але поповнити bitcoin-баланс не можна.

Водночас не видалено поки і сторінку про способи поповнення коштів у Microsoft-акаунті користувача за допомогою криптовалюти. Але, ймовірно, видалення цієї сторінки – просто питання часу.

Причин для припинення роботи з криптовалютою може бути кілька. Одна з них – біткоїни так і не стали мейнстримом, на що був початковий розрахунок корпорації.

Друга – технічні проблеми біткоїну, через що перестали проходити навіть деякі транзакції, або вони проходять, але зі значною затримкою.

Найімовірніше, кількість біткоїн-транзакцій у магазині Windows 10 була дуже невеликою, і в Microsoft визнали за недоцільне підтримувати криптовалюту.

UPD:

Пізніше IT-гігант заявив, що це повідомлення було помилкою, Microsoft і далі продовжує приймати оплату в Bitcoin.

«Ми продовжуємо використовувати Bitcoin. За допомогою криптовалюти користувачі можуть поповнювати свої аккаунти в Microsoft, щоб потім купувати контент в магазинах Windows і Xbox. Ми приносимо свої вибачення за невірну інформацію, яка випадково була опублікована на сайті Microsoft. В даний момент інформація виправлена », – повідомив представник Microsoft.

About the author

Admin


What are your thoughts?