Забронюйте дату: 27 квітня відбудеться Lviv Startup Club 35 “Дорослі проекти”
740 views

Забронюйте дату: 27 квітня відбудеться Lviv Startup Club 35 “Дорослі проекти”

27 квітня у Львові відбудеться Lviv Startup Club 35 “Дорослі ідеї”. Захід буде проходити протягом чотирьох годин з перервою та збере стартап-підприємців та зацікавлених зі Львова та західної України.

Lviv Startup Club 34

Lviv Startup Club 34

В попередній раз захід зібрав близько 40 учасників. Під час події своїм досвідом поїздки в Долину поділився Тарас Родцевич. Кожен учасник мав можливість представити себе та свої зацікавлення. Також свої стартапи презентували: Тарас Дивак, Володимир Галандзій та Євген Філяк.

На мітапі можна представити свій проект, знайти собі партнерів, працівників та прихильників. У конференціях часто беруть участь досвідчені стартап-підприємці та гравці індустрії, котрі можуть дати цінну пораду. Всі виступи стартапів записуються на відео і доступні на YouTube-каналі Lviv Startup Club.

Уже відкрита реєстрація на подію. Вартість квитка на Lviv Startup Club 35 “Дорослі ідеї” при попередній реєстрації та оплаті – 50 грн. Оплата на місці – 100 грн.

Lviv Startup Club – некомерційна громадська організація, створена для розвитку високотехнологічного бізнесу на західній Україні. Клуб проводить зустрічі з середини 2009 року. За цей час на подіях було представлено близько 100 стартапів, на заходах клубу було створено безліч стартап-команд та згенеровано десятки стартап-ідей, найкращі стартапи отримали інвестиції.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?