Investor Day Central and Eastern Europe 2011
628 views

Investor Day Central and Eastern Europe 2011

Організатори міжнародної конференції «День Інвестора Центральної та Східної Європи. Інтернет-технології та інновації», IDCEE 2011, запрошують вас відвідати цю знакову подію міжнародного масштабу, яка відбудеться у Києві у Виставкому центрі «АККО Інтернешнл» 25-26 жовтня.

Цього року відвідувачі IDCEE матимуть можливість послухати виступи 50 успішних інтернет-підприємців та всесвітньовідомих гуру венчурних інвестицій. Конференція стала точкою обміну інноваційними ідеями між натхненними інвесторами-ангелами, представниками 150 інтернет-проектів, експертами багатьох венчурних фондів з регіону Центральної та Східної Європи та представниками Асоціації ІТ України.

Протягом 2 днів конференції IDCEE ви:

  • зав’яжете нові бізнес-контакти та зустрінетесь з колегами по цеху;
  • дізнаєтесь багато цікавого про інтернет-підприємництво від світових гуру венчурного інвестування та IT-спеціалістів;
  • відпочинете на джазових вечірках.

Учасникам спільноти Lviv Startup Club ми пропонуємо:

  • квиток для відвідувачів зі знижкою 50%. До 19 жовтня введіть промокод lvivstartup на сторінці реєстрації http://idcee.org/ru/informacija/registracija.htm.
  • участь проекту в Алеї Стартапів зі знижкою 50%. Реєструйте свій стартап до 16 жовтня
    http://www.idcee.org/ua/konkurs/zajavka_na_uchastie_startapov.htm, обов’язково вказавши lvivstartup разом з назвою у полі «Назва компанії».

До зустрічі на IDCEE 2011,

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?