MiRO – робот-компаньйон від Consequential Robotics
1,276 views

MiRO – робот-компаньйон від Consequential Robotics

Consequential Robotics разом з професором Тоні Прескоттом і доктором Беном Мітчинсоном з університету Шеффілда вирішили зосередити свою увагу на розробці допоміжних роботизованих систем, які будуть покращувати якість життя по мірі старіння населення. Компанія буде орієнтуватися на двадцятирічні дослідження в розробці роботів, які поводять себе в житті, як люди і використовують системи управління, змодельовані за принципом роботи головному мозку, – передає Robotics.ua.

Перший проект

Першим продуктом компанії є MiRO – програмований робот-компаньйон, який виглядає і поводиться як домашня тваринка. Робот був представлений на Міжнародній конференції з робототехніки та автоматизації в Стокгольмі цього тижня (ICRA).Miro-6

У MiRO є шість органів чуттів (включно з чутливістю до сили натискання) чутливість до світла, стерео зір і гострий слух. Робот також використовує сонар, як кажани і дельфіни, щоб вивчати своє зовнішнє оточення. Бортові датчики допомагають йому не впасти зі столу чи скотитися вниз по сходах.

Спочатку MiRO буде продаватися для дослідників, зацікавлених в розробці майбутніх роботів-компаньйонів, а також університетів, які займаються дослідженнями в області робототехніки або навчають програмуванню.

Університет Шеффілда є акціонером Consequential Robotics. Це перша компанія, яка виходить з цього навчального закладу з власними проектами і розробками.

За словами професора Тоні Прескотта: «Consequential Robotics спирається на науковий підхід до дизайну робота, який ми розробляємо в Шеффілді протягом більше двох десятиліть, і який грунтується на нашому розумінні природного інтелекту у тварин і людей. Ми використовуємо принципи психології та нейробіології, щоб майбутні роботи були більш корисними і більш реалістичними. MiRO, наш перший продукт, – крок на шляху до розробки роботів-компаньйонів – пристроїв майбутнього, які будуть ділити з нами особистий простір, розважати і взаємодіями з нами, а також підвищувати якість життя ».

Себастьян Конран додав: «За основу нашого підходу ми взяли дизайн, орієнтований на людське розуміння практичних потреб наших користувачів, а також їх емоційні бажання і мрії. Я дуже радий співпраці над новими технологіями і продуктами з професором Прескоттом і його командою».

Айдон Сью, директор нового бізнесу і партнерства в групі IP сказав: «Consequential Robotics займається розширенням одного з найбільш швидкозростаючих ринків – допоміжної робототехніки, завдяки своїй унікальній здатності об’єднання провідних досліджень психології з інженерією. І я дуже радий підтримати розвиток бізнесу, щоб допомогти реалізувати весь потенціал технології».

А ми запрошуємо всіх любителів роботів 18 червня на конференцію R0boCamp 2016 – подію, яка присвячена робототехніці, Internet of Things та Embedded Programming. Будемо обговорювати тренди і тенденції ринку IoT, спробуємо заглянути в майбутнє української Drone-індустрії, відкриємо історії успіху українських Wearables та IoT пристроїв, розглянемо можливості використання Arduino і Raspberry Pi.

Також в рамках конференції відбудеться виставка R0boCamp Expo! Тож, якщо у Вас є цікавий проект/розробка hardware, IoT стартап, власноруч створений дрон/квадрокоптер, 3D принтер, робот чи проект, що відповідає тематиці Smart City/Connected Home – заповнюйте форму і не пропустіть можливості стати одним з учасників R0boCamp Expo!

About the author

Admin


What are your thoughts?