Ігор Наконечний про зв’язок віри в свій продукт і довіри клієнтів
1,282 views

Ігор Наконечний про зв’язок віри в свій продукт і довіри клієнтів

Перша річ, з якою ми стикаємось, як люди які є в продажах чи власники бізнесу – це довіра клієнтів до нас, особливо нових клієнтів. Тут зазвичай є певний рівень недовіри, якій потрібно переборювати. В тих продуктах чи сервісах, які ми робимо чи продаємо важливо розуміти – якщо ми самі не віримо в те, що ми робимо, то доводиться використовувати різні маніпуляції і прийомчики з тренінгів “Як дотиснути клієнта?”.

Коли клієнт вперше бачить ваш сайт чи спілкується з вашим сейлом і в його голові виникає два питання “Чи варті ці люди довіри і чому я маю це купити цю послугу чи продукт саме у них?”

“А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого” Євр 11.1

З грецього “доказ” звучить як hypostasis. Є історія, що в археологічних розкопках був знайдений документ (ровесник Нового Заповіту), в якому використовувалось слово “hypostasis” і це був юридичний документ про право власності. Він засвідчував право якоїсь пані на клаптик землі.

Що таке віра по своїй суті? Це наше право власності на те, чого ми ще не бачимо. Що ж таке “крок віри”? Згадайте сцену з “Індіана Джонс”, де герой стоїть над проваллям, дивитися в свою методичку і розуміє, що йому потрібно ступити в порожнечу. Хоча книжка доводить, що там є виступ, очі його не бачать і треба довіритись листкам паперу. Якщо у вас є свій бізнес, то ви маєте шанувати ваших сейлів, бо це якраз люди віри. Програмісти пишуть код, вони його бачать, а сейл продає те, шо ви йому доручили, тобто вірить, що продає хороший, найкращий продукт.

Як пов’язані віра і візія?
Був собі такий хлопець Ілон Маск. Він вирішив, що замість того, щоб робити щось другорядне потрібно зробити щось дійсно значиме, наприклад, полетіти на Марс. Чи впевнений Ілон, що йому вдасться це втілити в життя? Сумніваюсь. Але в нього є віра і мрія. Потрібно говорити про сейлз і заохочувати людей робити “кроки віри”. Пам’ятайте приказку “Літак злітає проти вітру”

Віра породжує пасіонарність – захоплення тим, що ви робите. Або ви вірите в те, що ви робите, або знаходьте те, в що ви вірите. В свою чергу пасіонарність захоплює людей, віра запалює. Якшо ви горите своєю ідеєю, продуктом, сервісом – це передається на рівні відчуттів.

About the author

Admin


What are your thoughts?