ТОП-спікери Lviv Project Management Day 2016. Частина І
1,224 views

ТОП-спікери Lviv Project Management Day 2016. Частина І

Вже цих вихідних – 27-28 травня відбудеться 6-та конференція присвячена проектному менеджменту в ІТ – Lviv Project Management Day 2016. Подія, яка збере професіоналів своєї справи та тих, хто робить перші кроки на шляху до цього. Планується, що в конференції візьме участь близько 700 проектних ІТ-менеджерів з усієї країни. Своїм досвідом для них ділитимуться понад 70 досвідчених спікерів.

Пропонуємо познайомитись з ТОПовими спікерами події:

Євгеній Вєсєлов –  Delivery Manager в DataArt.
11 років в галузі управління ІТ-проектами. Працював з клієнтами з США, Великобританії, Данії, Голландії. Керував великими командами до 90 осіб. Ступінь MBA Edinburgh Business school, Сертифікації PMP, CSM, CSPO. У даний момент – Delivery Manager одного з найбільших аккаунтів в компанії DataArt.

Про що будемо говорити? Коммунікації між людьми на 80% грунтуються на невербальних сигналах. Як використати це у роботі? Доповідь Євгенія присвячена мові тіла менеджера. Чи варто її ігнорувати?

Олексій Просніцький – LEO Consulting, CEO
Автор 6 книг з Microsoft Project. Організатор та модератор 10 Microsoft Project Coneference. Шість років поспіль нагороджується званням Most Valuable Professional (MVP) 2011-2016 у компетенції Microsoft Project (Business Solution).

Про що будемо говорити? Про теорію та практику вибору методології управління проектами, а також нові продукти та “нове” в продуктах від Microsoft для управління проектами. Як правильно вибрати правильну методологію в залежності від проектів компанії та не наступити на граблі? А також презентація “roadmap” новими продуктами та функціоналу “старих” продуктів від компанії Microsoft.

Владімір Іванов – IPMA-B, Assessor, ITIL Expert
Член правління і асесор міжнародної асоціації Управління проектами (IPMA.ch), експерт в галузі управління проектами і ITIL.

Про що будемо говорити? Владімір проведе майстерклас “Enterprise Agile Pasta”. Пропонуємо приєднатись до гри “Enterprise Agile Pasta”! Відчуйте проблеми Agile команд в корпоративному середовищі – масштабування гнучких, розподілених команд, питання комунікації, різні культури і стилі керівництва і т.д.

Дмитро Бібіков – SoftServe, PMO Agile Expert
Шлях Дмитра до Agile Expert лежав крізь Бізнес Аналіз та Управління Проектами. Протягом того майже всього часу роботи в компанії SoftServe він займається розробкою та проведенням тренінгів всередині компанії за напрямком Agile.

Про що будемо говорити?  Чи хотіли б ви, щоб ваш клієнт був щасливий навіть якщо щось пішло не так? Що ви можете виграти, приймаючи сторону клієнта? На ці та інші важливі питання Дмитро відповість під час своєї доповіді.

Andrea Provaglio – Strategic IT Consultant, Agile Transformation Coach
Допомагає ІТ-організаціям реалізувати більш ефективні способи ведення бізнесу, займається тренінгом керівників, менеджерів і команди. За більш ніж 20 років професійного досвіду Andrea працював з організаціями, починаючи від Організації Об’єднаних Націй закінчуючи невеликими ІТ-компаніями, які динамічно розвиваються.

Про що будемо говорити? Лідерство в Agile та організація процесу роботи.

Зареструватися можна ТУТ :)

About the author

Admin


What are your thoughts?