The Wolves Summit – грандіозна конференція для стартапів, інвесторів, підприємців і представників компаній
985 views

The Wolves Summit – грандіозна конференція для стартапів, інвесторів, підприємців і представників компаній

Раді повідомити, що зовсім скоро у Варшаві стартує The Wolves Summit – грандіозна конференція для стартапів,  інвесторів, підприємців і представників компаній з усього світу. Подія покликана створити можливості для зростання нових фірм і познайомити їх з інвестиційним середовищем. Протягом двох днів заходу буде відбуватися нетворкінг і один день буде повністю присвячений стартапам і інвесторам.

Хто ж буде ділитися своїм досвідом та знаннями з зацікавленою аудиторією? Відомі інвестори та власники успішних девелоперських компаній з усієї Європи 12-13 квітня будуть у Варшаві.

Maks Stempniewicz – Startup Lead Microsoft Польща. На сьогоднішній день Microsoft – це компанія, якій в минулому році стукнуло сорок, яка має на борту більше 128,000 співробітників по всьому світу і яка виросла з стартапу настільки, наскільки це можливо уявити. Сьогодні Microsoft допомагає компаніям, що розвиваються, пропонуючи їм сучасні технологічні рішення безкоштовно та допомогу в пошуку інвестора для стартапів.

Matt Komorovski – керівник відділу продажів PayPal. Метт приєднався до PayPal в 2012 році, зараз він відповідає за розвиток ділових партнерських відносин, а також забезпечення нового продуктубільш ніж в 20 країнах Центральної та Східної Європи. До PayPal, Метт працював в якості директора з продажу в Groupon Польща, консультантом The Boston Consulting Group і менеджером в рамках глобальної організації продажів в Avon Cosmetics. Метт почав свою кар’єру в якості підприємця в Канаді, де він підтримує малі та середні компанії в маркетингових ініціативах.

Kinga Stanisławska – керуючий партнер, засновник Experior Venture Fund. Фонд має 80 мільйонів злотих капіталу для інвестицій в компанії з високим потенціалом зростання. Інвестор, який пропонує підтримку стратегічного і оперативного для власників і управлінської команди, щоб допомогти компаніям досягти максимального потенціалу. Kinga працює в області інвестицій, банківської справи та фінансів протягом останніх 17 років, є віце-президентом Польської асоціації фондів PE (PSIK). Також бере активну участь в підтримці жінок-керівників компаній – Kinga є наставником в Vital Voices і Фонді жіночого підприємництва.

Christian Anting – board member in charge of digital&e-commerce TVN, відповідальний за стратегічний розвиток компанії. Має міжнародний досвід управління більше 10 років. Він приєднався до TVN в січні 2014 роки від + NC платформи, де він працював в якості заступника голови правління

Maurice Beckand Verwee – за останні 10 років заснував кілька компаній, зокрема www.crosspring.com. Crosspring орієнтована на посівні інвестиції з акцентом на IoT, Інтернет і програмне забезпечення. Crosspring також є частиною європейської стартап-ініціативи під назвою www.Startup-Scaleupeu. Ця співпраця між кількома європейськими акселераторами щоб допомогти компаніям масштабуватися.

Ці та інші акули світу венчурного капіталу виступатимуть 12-13 квітня на The Wolves Summit – події загальноєвропейського масштабу, яку не можна пропустити. Спілкування у вузькому колі потенційних ділових партнерів та численних фахівців в ході конференції сприятиме зростанню вашого бізнесу. The Wolves Summit покликаний створити середовище, яка з’єднує вас з людьми, які вас цікавлять найбільше.

About the author

Admin


What are your thoughts?