11 українських стартапів стали фіналістами проекту UA50
1,999 views

11 українських стартапів стали фіналістами проекту UA50

Проект UA50 відібрав 11 українських стартапів, яким допоможе вийти на новий рівень розвитку бізнесу. Це компанії Reply, Experitus, Finova, Pics.io, Clubberi, TestNest, Corezoid, Capitan, Dynamica, Ecois.me, World At Competition. Проект створили успішні бізнесмени, пов’язані з Україною, які сьогодні живуть в США. Таким чином вони прагнуть допомогти талановитим українцям. Евелін Бучацький, Андрій Аксельрод, Олег Рогінський і Євген Виборів цього року запустили проект ua50.org, місія якого — допомагати українським стартапам виходити на американський ринок. Вони поділяться з засновниками стартапів власним досвідом роботи на американському ринку і дадуть поради, як ефективніше розвивати і просувати продукт.

Чотири стартапи вже працюють з менторами. Зокрема, засновник Semantria Олег Рогінський веде компанії TestNest і Capitan, співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк допомагає Ecois.me і Finova.

В рамках проекту резиденти будуть налагоджувати зв’язки, отримувати знання та необхідну інформацію, а також залучати інвестиції в Кремнієвій Долині і інших регіонах Америки. Загалом, UA50 буде працювати з відібраними компаніями за двома напрямками: допомога в розширенні бізнесу, вихід на американський ринок, пошук потрібних контактів та залучення інвестицій і супровід у підготовці заяви в акселератори і інкубатори світового рівня.

Щоб стати резидентом програми «UA50», потрібно залишити заявку на сайті або надіслати запит за адресою [email protected] В пул експертів входять Евелін Бучацький, Андрій Аксельрод, Олег Рогінський, Євген Сисоєв, Вікторія Тігіпко, Євген Виборів, Ярослав Ажнюк, Влад Воскресенський, Стівен Куян, Нік Білогірський та інші бізнесмени. Вони безкоштовно допомагають стартапам порадами і зв’язками.

Стартапи, які хочуть вийти на глобальний ринок, на момент звернення в UA50 повинні мати зареєстровану компанію і сформовану команду, а також запустити у виробництво свій продукт і підтвердити ефективність бізнес-моделі.

Стартапи на стадії pre-seed, які прагнуть потрапити в акселератор, повинні мати прототип продукту, команду, яка вільно говорить англійською та чіткий бізнес-план. Ментор UA50 допоможе стартапу вибрати акселератор і підготувати якісну заявку.

Наприклад, український стартап Preply, про який вже писав StartupLine, потрапив в TechStars, отримав $120 000 інвестицій і поїхав в Берлін. Раніше в програму акселерації TechStars потрапили ще дві команди — Kwambio і GVMachines. Kwambio отримав на розвиток стартапу $650 000 TechStars і бізнес-ангелів.

Чим відомі теперішні фіналісти проекту?

TestNest – платформа для A/B тестування лістингів мобільних додатків в App Store. За словами Олега Рогінського, у команди дуже чітке бачення розвитку проекту.

Другий проект – Capitan розробив додаток для розумного шопінгу з базовими функціями класифікації. У стартапу сильна команда і величезні перспективи, позаяк у цій сфері більше майже ніхто не працює.

Ecois.me працює над технологією, яка дозволить зменшити енергоспоживання за допомогою автоматизованого контролю. Це технологічно дуже складна розробка, яку важко скопіювати. У стартапу є всі шанси стати одним з ключових компонентів революції енергоспоживання, як розповів Ярослав Ажнюк.

Ще один стартап, з яким він працює, Finova – розробив ряд технологічних продуктів, за допомогою яких можна підключити автомобіль до інтернету і відстежувати ключові показники для своєчасного проведення техогляду. Це істотно полегшує життя. У стартапу також сильна команда.

До слова, відбір стартапів для участі в проекті UA50 відбувається на постійній основі.

Залишити заявку можна на сайті UA50.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?