Hit24 підняв другий раунд ангельських інвестицій від Юрія Чайки
73 views

Hit24 підняв другий раунд ангельських інвестицій від Юрія Чайки

Мережа інтернет-супермаркетів Hit24 залучила другий раунд ангельських інвестицій від приватного інвестора Юрія Чайки. При цьому оцінка компанії піднялась з двох до трьох мільйонів гривень. Сума інвестицій не розголошується. Залучені кошти підуть на розвиток мережі інтернет-супермаркетів по Україні.

Для довідки: Юрій Чайка – президент ассоціації електронних грошей України, власник системи безконтактних розрахунків Monexy.com До цього створив в Україні систему прийому платежів Interkassa. В 2008 році продав холдингу RBK платіжну систему RBK Money.

Нижче коментує угоду засновник Hit24 Олександр Колесніков:

Навіщо залучали додаткове фінансування?

Наша бізнес-модель довела свою життєздатність і гроші ми залучили тільки для підвищення темпів розвитку мережі супермаркетів. Hit24.lviv.ua – це торгова компанія, яка на 8 тижні діяльності пройшла точку беззбитковості. З різних міст України до нас почали приїжати бізнесмени більш детально довідатись про цей бізнес, побачити на власні очи як все працює та в перспективі домовитись про відкриття супермаркету сучасної економії у їхньому місті.

Яка сума додаткових інвестицій?

Відверто я досі не розумію, чому на заході угоди проходять публічно, а в нашій країні ніхто не розголошує нюансів. Але поки що ми також домовились не порушувати цю “традицію”. Ми взяли розумні гроші з правильних рук – цього достатньо.

Чи піднялась оцінка компанії між раундами?

Від посівних інвестицій проминули бурхливі та насичені роботою чотири місяці, оцінка компанії збільшилась з двох до трьох мільйонів гривень (за оцінкою нашого бізнес-ангела) Ми не торгувались і не переймались спеціально валюєйшином, самий факт зацікавленності у Хіт24 бізнесмена з еліти українського інтернет-комьюніті – для нас це вже багато значить. Тепер разом будемо будувати мережу збільшуючи капіталізацію компанії.

Чому вирішив працювати саме з Юрієм Чайкою?

Відповідь криється у запитаннях. Натурально, що всі інвестори задають запитання, багато запитань. Спілкуючись з представниками фондів переважно починаєшь пояснювати все з основ. Юрій, на відміну від інших, задавав запитання глибокі, які показували, що він орієнтується в ситуації, має уявлення про те, як потрібно будувати цей бізнес і хоче переконатись, що ми його бачимо так само.

Як проходив процес переговорів?

На все, про все пішло близько тижня. Листа я відправив більше ніж в 100 інвест.фондів та бізнес-ангелам. Юрій відповів супер-швидко, якщо не помиляюсь 5-10хвилин. Далі переговори по скайп. Наступного дня 3-4часові переговори в Києві. Через 3 дні ми отримали пропозицію від Юрія і вже під кінець тижня досягли домовленності.

Коментар від інвестора – Юрія Чайки:

Yuriy Chayka

Yuriy Chayka


Я вірю, що в найближчий час буде різко рости інтернет-торгівля продуктами харчування. Є певна частина людей, котрим зручно, щоб продукти харчування привозили додому. Команда Hit24 має значний досвід в галузі інтернет-торгівлі продуктами харчування, вони вже реалізували цей вид діяльності в Польщі, пройшли через помилки і знають що необхідно робити і як.

В наших найближчих планах відкриття мережі hit24 у всіх містах України. Ми надамо підприємцям, котрі хочуть організувати в себе в місті інтернет-торгівлю продуктами харчування все необхідне для такого бізнесу і будемо допомагати в його розвитку. Розраховуємо, що в найближчий час даний сервіс з’явиться в багатьох містах України.
 
Попередні частини інтервью про Hit24: Олександр Колесніков: в Варшаві ми взяли перший мільйон за 9 місяців, у Львові ростемо вдвічі кожного тижня. Олександр Колесніков: у ринку продажу продуктів онлайн є час до 2015 року. Частина II інтервью.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?