Україно-американський стартап nuPSYS підняв раунд в $5 млн. Частину – в українського фонду AVentures.
1,134 views

Україно-американський стартап nuPSYS підняв раунд в $5 млн. Частину – в українського фонду AVentures.

Український стартап Дмитра Бокотея nuPSYS, що розробляє софт для складних корпоративних мереж, підняв раунд в $5 млн в межах першого раунду інвестування. 3 квітня була закрита угода з українським венчурним фондом Андрія Колодюка та Євгена Сисоєва Aventures. На початку травня до раунду приєднаються ще декілька міжнародних інвесторів.

Сума угоди і оцінка компанії не розголошуються, та Євген Сисоєв стверджує, що сума інвестицій від AVentures більша за $1 млн.

Інвестиції будуть спрямовані для виходу на ринок та просування продукту.

Дмитро Бакотей

Дмитро Бакотей

Засновник nuPSYS – Дмитро Бакотей народився в Чернівцях та в кінці 80-х разом з сім’єю виїхав до США. Близько 15 років він пропрацював в CISCO, увійшов в ТОП-10 найкращих інженерів корпорації по інфраструктурі крупних корпоративних мереж.

В 2010 році Дмитро пішов з CISCO і заснував nuPSYS, в який вклав $2.5 млн. власних грошей.

Проект вирішує проблему ручного управління корпоративними мережами. В світі дуже мало спеціалістів подібного профілю, буквально декілька десятків. І послуги кожного такого інженера коштують близько $500 на годину.

nuPSYS

nuPSYS

Протягом своєї роботи в CISCO Бакотей збирав всі скарги і побажання замовників та реалізував їх у своєму продукті. По суті, це штучний інтелект, котрий знаходить проблеми в корпоративній мережі, спрощує процеси і попереджує про небезпеки перевантаженості мережі.

Над продуктом протягом 2 років працювало 20 програмісів. Перша версія була випущена в світ в середині 2012 року. На даний момент nuPSYS закінчила бета-тестування свого продукту. Офіційний запуск запланований на кінець червня на конференції CiscoLive.

nuPSYS

nuPSYS

На ринку автоматизованих систем для управління корпоративними мережами є два великих гравці – IBM Tivoli та SolarWinds і декілька стартапів.

У компанії уже є клієнти, зокрема “Нафтогаз”, за період бети компанія заробила близько $1 млн.

Шість років тому Дмитро впроваджував проект CISCO для НБУ. Тоді ж познайомився з командою українських програмістів, котра згодом розробляла nuPSYS.

nuPSYS

nuPSYS

nuPSYS планує заробити $5-7 млн тільки в 2013 році. Ціль компанії – досягнення обороту в $400-500 млн. через 5 років.

“Стартап – один з найкращих, вірю в мільярдну вартість проекту через 4-5 років. Ми почали працювати і допомагати проекту до раунду і в нас побачили сильних партнерів-помічників по бізнесу” – зазначив Євген Сисоєв.

Це вже друга інвестиція AVentures, нагадаємо, що в лютому Український фонд AVentures Capital інвестував в український стартап “AR23D Studio”

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?