Український фонд AVentures Capital інвестував в український стартап “AR23D Studio”
916 views

Український фонд AVentures Capital інвестував в український стартап “AR23D Studio”

Венчурний фонд AVentures Capital інвестував в український стартап Augmented Pixels (Бренд «AR23D Studio»).

AVentures Capital виступив лід-інвестором Round A і отримав 25% долю в стартапі з Одеси. Сума інвестицій не розкривається, проте називаються суми від $300 тис. до $1 млн. Інвестиції будуть спрямовані на розробку і просування програмних додатків та міжнародний розвиток.

Проект Ar23D Studio був заснований в 2010 році, компанія на момент залучення інвестицій знаходилась на стадії швидкого росту, була операційно-прибутковою, а 100% доходу йшло з західного ринку. Augmented Pixels сподівається зайняти 10% світового ринку «доповненої реальності» в своїй ніші.

ar23d

ar23d

AR23D (скорочення від Augmented Reality to 3D), спеціалізується на розробці мобільних технологій та додатків в сфері “доповненої реальності”. Augmented Reality або «доповнена реальність» – це суміщення реальності з віртуальними елементами для отримання унікального user experience. Індустрія знаходиться в стадії бурхливого росту (як щодо hardware – наприклад, Google Glasses, так і software). Експерти Mind Commerce, Juniper Research, Research and Markets та інші передбачають багатомільярдні обороти індустрії “доповненої реальності” уже через 2-3 роки, з ще більш оптимістичними прогнозами – можливо з повною заміною смартфонів на окуляри доповненої реальності на протязі найближчих 5-7 років.

Сьогодні AR23D – один з світових лідерів в своїй ніші, з бізнес-партнерами в США та Європі. Центр розробки розташований в Одесі. Співзасновник та CEO компанії – Віталій Гончарук.

AR23D використовує сучасні технології власної розробки, а також має портфоліо прикладних та розважальних продуктів.
Відмінна особливість технології – наявність одних з найбільш сучасних оптимізаційних алгоритмів для створення ефекту “доповнена реальність” і візуалізації 3D об’єктів на мобільних пристроях. Завдяки технології, досягається краща реалістичність з “ефектом присутності”. В 2012 році Augmented Pixels випустила iOS мобільну іграшку “Bugs Mayhem”, котра зайняла 3-є місце в Readers Choice Awards 2012 від Augmented Planet.

Продукт монетизується через продажу ліцензій B2B та B2C клієнтам, а також випуск власних продуктів на своїй технології. Augment Pixels співпробітничає з рекламними агенствами і ігровими студіями, розвиває партнерські програми всередині екосистеми гравців ринку augmented reality. В 2013 році компанія робить ставку на ріст мобільних ігор з елементами “доповненої реальності” і вже веде переговори з провідними ігровими студіями ex-USSR по спільному створенню та просуванню таких ігор.

«Augmented reality індустрія розвивається семимильними кроками і я впевнений, що вже в 2014 році ми побачимо ряд девайсів “нового покоління”, з проривними додатками на базі “доповненої реальності”. При цьому компанія Augmented Pixels вже показала себе, як лідер в перспективній ніші мобільних додатків та ігор. Ми раді партнерству з талановитими підприємцями, котрі є технологічною командою світового рівня», – відмітив Євгеній Сисоєв, управляючий директор Aventures Capiral.

AVentures Capital – міжнародна компанія-розпорядник венчурного фонду, з локальними та міжнародними інвесторами. Об’ем інвестицій фонду за наступні 2-3 роки складе $30 млн., з котрих частина вже залучена та проінвестована. Інвестиції будуть спрямовані в користувацький інтернет-сервіси, ex-USSR eCommerce, а також software, mobile, gaming та інші проекти, пов’язані з інтернетом та цифровими технологіями і глобальними перспективами. По мандату фонду – більша частина портфельних компаній буде мате центри розробки в ex-USSR, особливо в Україні. Управляючі директори фонду – Євген Сисоєв та Андрій Колодюк.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?