Bioо Lite: вазон, який заряджає ваш телефон
1,363 views

Bioо Lite: вазон, який заряджає ваш телефон

Якщо ви добре вчилися в школі і не пропускали уроки біології, то пам’ятаєте, що всі рослини беруть участь у виробництві енергії. Поглинаючи вуглекислий газ, вони виділяють кисень, використовуючи для цього енергію сонця і води. Відбувається цей процес під час фотосинтезу і іспанські вчені з компанії Bioo Lite знайшли спосіб перетворити вазон на чудовий акумулятор.

Зрозуміло, що підключення смартфона без додаткових перетворень не дасть ніякого ефекту. Над проектуванням ефективного біологічного акумулятора працювала ціла команда дослідників. В результаті був розроблений цікавий технологічний горщик з вбудованим акумулятором.BiooLiteЗавдання батареї – накопичувати заряд протягом всього дня і особливо під час фотосинтезу, коли виділяється максимальна кількість енергії.
Розробники запевняють, що корисного об’єму виділеної електричної ємності досить щоб підзарядити iPhone 2-3 рази на день. При цьому для роботи такої біологічної електростанції немає якихось особливих вимог до рослини, яка у росте у вас на вікні.

Найближчим часом іспанці з Bioo Lite планують розробку більшого квіткового горщика з більшою потужністю. Інженери планують, що рівень виробленої електрики буде орієнтовно в 40 Вт/год. Проект можна підтримати в рамках краудфандінгової кампанії на IndieGoGo. Вартість «вазона-акумулятора» становить 120 євро, а перші поставки незвичайного гаджета заплановані на кінець 2016 року

(via)

 

About the author

Admin


What are your thoughts?