Переможці конкурсу стартапів 3i Startup Award 2013
511 views

Переможці конкурсу стартапів 3i Startup Award 2013

В п’ятницю, у другий день  міжнародгого форуму Інвестицій та Іновацій відбувався фінал конкурсу IT- стартапів 3i Startup Award. 24 стартапи та 10 ідей стартапів презентували себе перед жюрі за венчурних інвесторів та експертів ринку. Конкурс проводився у 2-х номінаціях: найкращий стартап та найкраща ідея стартапу.
9

У номінації найкращий стартап:  перше місце і поїздку на LeWeb 2013 отримав проект Petcube – пристрій, який дозволяє власникам котів і собак віддалено спостерігати і гратися зі своїми улюбленцями за допомогою смартфону.

Ярослав Ажнюк "cтартап Petcube"

Ярослав Ажнюк ” cтартап Petcube”

Друге місце і поїздку Bitspiration, а також  iPhone 5 отримала гра X-Rift – це багатокористувацький онлайновий шутер для будь-якого мобільного пристрою з камерою.

Даниїл Тонкопій "стартап X-Rift"

Данило Тонкопій “стартап X-Rift”

 

Третє місце на IDCEE, а також квиток на Europe Venture Summit отримав проект TicketClub.com.ua – сервіс продажу квитків в театри та інші культурні місця України.

 

Євген Філяк "стартап TicketClub.com.ua"

Євген Філяк “стартап TicketClub.com.ua”

У номінації найкраща ідея стартапу: перше місце і Google Nexus 7 , а також клубна картка Lviv Startup Club на 2013-2014 рік отримала ідея стартапу InfoBus – програма яка   відслідковуватиме  рух маршруток у Львові.

Лесь Мельничук "Ідея стартапу InfoBus"

Лесь Мельничук “Ідея стартапу InfoBus”

Друге місце  квиток на IDCEE отримала ідея стартапу Beans! The Game – вирішує проблему складності освоєння покеру для більшості людей та негативних асоціацій, пов’язаних з таким типом ігор.

 

Олег Грігор'єв "Ідея стартапу Beans! The Game"

Олег Грігор’єв “Ідея стартапу Beans! The Game”

Третє місце  квиток на Europe Venture Summit отримала ідея стартапу mapzz.net – ідея полягає у зміні досвіду читання і отриманні більшої користі від кожної професійної та наукової книги через силу краудсорсингу, карт пам’яті та соціальної взаємодії.

 

Роман Крайовський " Ідея стартапу Mapzz.net"

Роман Крайовський “Ідея стартапу Mapzz.net”

Також за рішенням жюрі були надані спеціальні призи:

  • участь в 6-місячній програмі стартап-школи “Від ідеї до успіху” отримала ідея стартапу Mappy Mind – створення карт пам’яті в середовищах роботи із проектами, контентом, персоналом.
  • pічна участь в IT-BPO Cluster Lviv отримав проект  MySchool.ua cоціальна мережа школярів з електронним щоденником, журналом, бібліотекою, тестами, динамікою успішності та системою звітності.
  • річне навчання в  MS in Technology in LvBS отримав проект TicketClub.com.ua сервіс продажу квитків в театри та інші культурні місця України.
  • 2 квитки на Sociality Rocks Kyiv від Тараса Тарасова отримали: проект онлайн браузерна гра “Козацькі звитяги” і  ідея стартапу Beans! The Game.
  • клубну картку Lviv Startup Club на 2013-2014 рік отримав проект Bonuswall – допомагає працівникам винагороджувати та визнавати своїх колег, без потреби чекати, поки зробить це начальство.


Фото конкурсу 3i Startup Award 2013
Відео конкурсу  3i Startup Award 2013
Презентації конкурсу 3i Startup Award 2013

 

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?