Як активісти з Ecois.me та CherryTea.org допомагають людям
192 views

Як активісти з Ecois.me та CherryTea.org допомагають людям

Активісти з команди Ecois.me перезапустили благодійну платформу CherryTea.org. На ній волонтери збирають речі, які можна передати потребуючим. Проект очолила маркетинговий директор «Української біржі благодійності» Вікторія Бондар.

За її словами, всю технічну частину взяла на себе команда українського еко-стартапу Ecois.me. Про проект організатори думали ще з часів Євромайдану. «Ідея з’явилася, коли я дізналася про проблеми із забезпеченням теплим одягом малозабезпечених сімей та дітей вулиці у Києві. Тоді я написала в Facebook, щоб мої друзі перебрали шафи і віддали речі, які вони вже не носять, тим, хто цього потребує. Відгукнулося дуже багато людей. Від повідомлень в Facebook я перейшла до Google-форм, але всеодно було важко впоратися з таким потоком людей і адрес. Тоді хлопці з Ecois.me запропонували зробити сервіс, який дозволить все це автоматизувати. Так з’явилася перша версія Cherrytea.org», — розповіла Вікторія Бондар.

Ваші речі змінюють світ

Ваші речі змінюють світ

60% всіх речей волонтери віддають у благодійні фонди, ще 10% викидають, як непридатні для використання. Решту 30% команда продає через Facebook і Instagram, щоб покривати витрати на проект.

Такі проекти існують в Європі

Такі проекти існують в Європі

«Такі проекти працюють в Європі, де речі люди приносять самі», — додала керівник проекту.

За матеріалами видання AIN.UA

About the author

pavlo


What are your thoughts?