В Канаді придумали контролери, які висмоктують кров геймерів
643 views

В Канаді придумали контролери, які висмоктують кров геймерів

У Канаді винайшли контролери, які викачують кров геймерів. Процес починається в той момент, коли вони отримують поранення в процесі гри.

Пристрій, що одержав назву Blood Sport, з’явся на Kickstarter. Система поєднує контролер і апарат для забору донорської крові. У той момент, коли гравець пропускає удар або втрачає очки, з його вени беруть трохи крові.

Суть Blood Sport полягає в тому, що він використовує особливість більшості контролерів, які вібрують після поранень в грі. Електричний сигнал перетворили таким чином, щоб замість вібрації він починав процес відкачування. На думку творців, Blood Sport можна використовувати в благодійних цілях і збирати донорську кров на великих заходах.

На даний момент збір грошей на Kickstarter був припинений з невідомих причин. За шість днів винахідники встигли залучити більше 3 тисяч канадських доларів (близько 2999 доларів США) із очікуваних 250 тисяч канадських доларів.

«Нашу кампанію тимчасово призупинили, ми намагаємося дізнатися причини. Будьте на зв’язку і здайте трохи донорської крові в поліклініці, щоб бути готовим до Blood Sport після того, як ми з’ясуємо, в чому справа», – повідомили ідейники проекту.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?