Забронюйте дату: 29 березня, відбудеться Lviv International Outsourcing Forum 2014.
769 views

Забронюйте дату: 29 березня, відбудеться Lviv International Outsourcing Forum 2014.

29 березня відбудеться вже 6-та конференція Lviv International Outsourcing Forum і цього року під назвою «Глобальні гравці».

Конференція LIOF проводиться з 2010 року щорічно і в 2012 році зібрала близько 100 власників та топ-менеджерів IT-BPO компаній, в 2013 році конференцію відвідало 150 учасників. Цього року подія планує зібрати близько 250 учасників – гостей та спікерів.

Конференція проводиться для:

  • IT компаній різних розмірів з України
  • Власників малих та середніх IT-аутсорсингових компаній
  • Власників, акціонерів та ТОП-менеджерів великих IT-компаній
  • IT-фрілансерів, що працюють в ринках Європи та США
  • Компанії з Європи та США, що потребують винесення частини IT-потреб в Україну

liof 2013

Організатром виступає Lviv StartUpLine. Lviv International Outsourcing Forum це цикл щорічних конференцій з більш ніж 4 річною історією.

Програму заходу заплановано сформувaти в 2 потоки: Потік “Outsourcing Business” та Потік “Outsourcing and Outstaffing” в яких буде задіяно близько 35 спікерів, котрі будуть розповідати в інтерактивному форматі про найбільш болючі проблеми і нюанси аутсорcингу. Теми доповідей будуть різними, починаючи від побудов систем продажів – до механізмів іх успішного втілення, стратегії по маркетингу, мовні труднощі ведення бізнесу з іноземними замовниками, взаємодія ІТ-галузей з владою та ін.

Кожен з учасників матиме можливість здійснювати переходи між потоками, отримуючи максимальну користь від участі, а також добре провести час в компанії онодумців, поспілкуватися з найпросунутішими людьми з своєї сфери.

Також це можливіть отримати для себе відповіді на запитання, які, можливо, не давали рухатися вперед, поділитись своїм досвідом та навести контакти для подальшої співпраці.

Зареєструватись

Вартість квитків складає:

  • “Ранні пташки” (50 квитків) – 100 USD.
  • Звичайний квиток (до 15 лютого ) – 180 USD.
  • “Майже встиг” з 15 лютого та вдень події – 230 USD.

Додаткову інформацію, архів попередніх конференцій, відео та фотографії можна проглянути на сайті www.liof.org

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com