Стартап Frontback припинив своє існування
691 views

Стартап Frontback припинив своє існування

Стартап Frontback почався з ідеї: чому б не зробити додаток, який буде одночасно робити фотографії з основної і фронтальної камер смартфона? Ви можете показати, що відбувається перед вами, і поділитися вашою реакцією. Однієї ідеї замало, і, незважаючи на залучення двох мільйонів користувачів за два роки роботи, Frontback закривається.

З серпня по жовтень 2013 додаток встановили триста тисяч користувачів. Серед них – Ештон Кутчер, Джек Дорсі і прем’єр-міністр Бельгії. Frontback отримав масу позитивних відгуків.

В 2013 році Twitter пропонував купити сервіс. Засновник Frontback розповів, що хотів органічного зростання, тому не погодився на пропозицію соціальної мережі. Зараз користувачі не розуміють, чим Frontback відрізняється від інших сервісів, тому не користуються продуктом настільки часто. Інвестори і команда компанії зійшлися на думці, що Frontback не зміг набрати достатньої кількості користувачів, щоб стати стійкою соціальною мережею.

Frontback залучив 3,9 мільйонів доларів інвестицій у двох раундах – 0,9 млн. в 2012 році і 3 млн. у 2013 році. Серед інвесторів – Алексіс Оганян (співзасновник Reddit і партнер венчурного фонду Y Combinator), Чарлі Чивер (розробник Facebook і співзасновник соціальної мережі Quora), Гаррі Тан (співзасновник Posterous, купленого Twitter), Хардж Таггар (продав профінансовану Y Combinator компанію Auctomatic в 22 роки , партнер Y Combinator), Майкл Аррінгтон (засновник і співавтор блогу TechCrunch), венчурні фонди Fuel Capital, Index Ventures, Lerer Hippeau Ventures, Susa Ventures.

Frontback припинить підтримку додатків 15 серпня 2015. У користувачів залишиться час до 15 вересня на експорт даних. Після цього всі фотографії та підписи до них будуть стерті з серверів компанії. До 15 вересня користувачі iOS зможуть фотографувати з двох камер, але в додатку буде відключена можливість соціальних взаємодій. Версія для Android буде видалена з Play Store.

Стартап закривається, але ідея буде жити – впевнений засновник Frontback. Наприклад, Samsung пропонує використовувати одночасно дві камери на смартфоні Galaxy S5.

About the author

Admin


What are your thoughts?