Як змінити світ, проживши місяць за $30 у кишені
971 views

Як змінити світ, проживши місяць за $30 у кишені

Канадсько-американський інженер, підприємець, винахідник та інвестор Ілон Маск розповів, як свого часу він вирішив провести експеримент – прожити місяць на $30. Таким чином мільярдер намагався зрозуміти, чи зможе він займатися улюбленою справою без того, щоб відволікатися на заробляння грошей. Це був своєрідний епізод його молодості.

Нагадаємо, Ілон Маск є засновником компаній SpaceX, Tesla Motors і PayPal.

Ілон Маск - засновник компаній SpaceX, Tesla Motors і PayPal

Ілон Маск – засновник компаній SpaceX, Tesla Motors і PayPal

Народився він в ПАР, у 17 років переїхав в Канаду, щоб отримати освіту. Розуміючи, що в Америці набагато більше можливостей реалізувати себе у високотехнологічному бізнесі, Маск успішно вивчав фізику і економіку в університеті Пенсильванії. Тоді ж він і мріяв про те, як можна буде змінювати світ за допомогою інтернету і космічних досліджень. Цілий місяць хлопець жив на $30, працюючи над тим, щоб покласти початок свого майбутнього бізнесу.

Як виявилося, прожити за такі гроші цілком можливо. Упродовж місяця молодий винахідник харчувався хот-догами і апельсинами, іноді переходячи на макарони з томатним соусом. З’ясувалося, що йому цілком вистачає дешевої квартири, комп’ютера, невибагливої їжі, щоб займатись улюбленою справою. Це дало Маску впевненість, що йому не потрібно нічого особливого, щоб почати змінювати світ так, як йому того хочеться.

За матеріалами geektimes.ru

About the author

Admin


What are your thoughts?