Компанія Amazon відкрила сервіс, який надає послуги по дому
832 views

Компанія Amazon відкрила сервіс, який надає послуги по дому

Компанія Amazon відкрила неординарний сервіс Amazon Home Services. Кожен передплатник сервісу складає індивідуальний пакет вимог. За графіком до нього приходять фахівці і виконують замовлену роботу: стрижуть газон, миють підлогу або ж дають уроки гри на музичних інструментах. Усього доступно близько 1000 різних видів робіт, і у каталог додаються нові. Щоправда, діє він тільки на території США.

Можна замовити і разові послуги: наприклад, почистити килим або помити вікна.

Краундсорсингова модель економіки

Краундсорсингова модель економіки

Сервіс працює просто: слід додати потрібні послуги у кошик, назначити час і оплатити послугу після її виконання. Підрядники конкурують між собою за виконання вашого замовлення, виходячи з критеріїв ціни і якості, як на біржі фрілансерів.

Amazon Home Services повністю вписується в сучасну модель інтернет-економіки, заснованої на краудсорсингу, коли покупець і продавець знаходять один одного через інтернет, використовуючи мережеві інструменти. Так зараз працює ринок оренди квартир, торгівля старим товаром, таксі, сайти знайомств і багато іншого. Деякі експерти кажуть, що це веде до самотності і соціальної ізоляції людей, але більшість оцінила неабияку зручність і економію.

За матеріалами geektimes.ru

About the author

Admin


What are your thoughts?