Lviv iCamp 2011. Відгуки, коментарі та посилання.
767 views

Lviv iCamp 2011. Відгуки, коментарі та посилання.

 

8 жовтня 2011 року відбувся другий інтернет-форум Lviv iCamp. Ця подія, котра зокрема є найбільшою IT-конференцією у Західній Україні, зібрала більш ніж 500 осіб: інтернет-маркетологів, стартапщиків, блогерів, програмістів, власників бізнесу й інших.

Спонсори та партнери

Перш за все, дякуємо генеральному партнерові конференції – нічному клубу Метро, котрий, між іншим, став місцем проведення afterparty.

Особлива подяка нашому золотому партнеру – компанії e-design, інтернет-партнеру – Bigmir.net, бізнес-партнеру – Prom.ua, інформаційному партнеру – Korrespondent.net, SEO-партнеру – Seo-Studio та Львівській міській раді.

 

Конференція

Ми реалізували у кожному залі twitter-трансляцію (727 твiтiв за суботу по хештегу #icamplviv), що надало можливість доповідачам та іншим учасникам оперативно отримувати всі новини та обмінюватись думками. Адже форум проходив у сім потоків, загалом пролунали 71-а доповідь та відбулись обговорення за 11-а круглими столами. Кожен міг обрати те, що цікавить найбільше. Слід додати перерви на каву та обід, під час котрих усі відвідувачі мали змогу поспілкуватись віч-на-віч, ближче познайомитись один з одним, обмінятись візитками та домовитись про співпрацю. Було б цікаво дізнатись у майбутньому про результати таких домовленостей.

 

Доповіді та учасники

Відзначимо деяких учасників конференції.

Максим Терешко, заступник директора Metro night club, розповів, як вдалося зібрати більш ніж 60 тисяч лайків і що це принесло самому нічному клубові;

Дмитро Кохманюк, співзасновник компанії “Хостмайстер”, адміністратор домену .UA, поділився своїм цікавим та багатим досвідом;

Дмитро Лаппо, головний ідеолог Kniga.biz.ua, надав поради про вибір ніші в Ecommerce;

Руслан Савчишин, директор та засновник компанії MagneticOne, разом з організатором події,

Ростиславом Чайкою, розповіли про методи роботи громадських організацій;

Ельдар Нагорний, директор департаменту онлайн-маркетингу в холдингу United Media Holding, провів півторагодинний майстер-клас (скоріше гру, бо кожний у залі приймав у ній участь) з керування веб-проектів;

Вікторія Бондар, спеціаліст з маркетингу та комунікацій холдингу KP Media, напевно встановила рекорд з кількості доповідей та круглих столів з її участю, і в той же час була куратором секції Lviv Startup Club;

Єгор Ланько, генеральний директор агентства Legendary digital agency, розповів дуже цікаву доповідь про Social CRM та багатьох інших, котрі знайшли час і бажання поділитись своїм досвідом та поділитись цікавими історіями.

 

Дякуємо всім доповідачам, хто зміг приїхати до Львова і зробити конференцію насиченою, різносторонньою та цікавою. Окремо хотілося б подякувати Денису Олейнікову,  керівнику інтернет-сервісу ProstoPrint.com, котрий незважаючи на відомі всім фактори, знайшов час поділитись своїми думками та досвідом під час skype-конференції.

 

Відгуки учасників

Доповідей було так багато і всі вони були такими різними, що можна організувати ще одну конференцію, їх обговорюючи. В такому разі, надамо слово самим учасникам форуму.

 

Олексій Федько, директор з розвитку інтернет-холдингу «Українська правда»:

«Мої сподівання повністю виправдались. Тут я почув свіжі ідеї, побачив цікавих людей й отримав практичні поради. На мою думку, у Львові цікавіше проходять конференції, ніж у Києві».


Олеся Єдинак, маркетолог «Корреспондент.net»:

«Мені тут шалено сподобалось. Я приємно здивована аудиторією, було відчуття, що зібрались саме ті, кому це цікаво. А також отримала задоволення від виступів інших доповідачів».


Ельдар Нагорний, очолює департамент онлайн-маркетингу в холдингу United Media Holding:

«Тут дуже душевна та тепла атмосфера. Людям цікаво, вони готові сприймати інформацію. Відчувається спрага до знань, що приємно вражає. Стосовно доповідей, зроблено акцент на сучасні та актуальні тренди. Все що зараз модно – тут обговорювалось».


Віта Кравчук, керуючий партнер SMM Group і Business.People:

«Це мій другий візит до Львова. Скажу, що підвищився рівень учасників, в порівнянні з лютим місяцем. Відчувається прогрес. Люди вже зрозуміли, що таке соціальні мережі. Й розуміють, що зараз потрібно не стільки присутність у соц. мережах, скільки якість діалогу з користувачами».


Леся Оробець, депутат Верховної Ради України:

«Я тут вдруге. Скажу, що минулого року було менше людей та більше політики. Цього разу – навпаки, що приємно. Стосовно конференції: краща організація, можливість вибору доповідей, котрі в свою чергу виявились дуже цікавими. Публіка більш спеціалізована, а дискусії проходять зі знанням справи».Звіти учасників

Щойно закінчився другий Інтернет-форум у Львові. Як і перший, проходив у приміщенні Українського Католицького університету, тому там була дуже класна атмосфера :)“, – пише Олена Білозерська.

Завжди із радістю приїжджаю у Львів, особливо коли ще й є така чудова нагода як конференції, фестивалі, тощо. Як і минулоріч на uasmcamp, так і цього року на icamplviv було не те що просто цікаво…“, – розповідає Тарас Демчук.

В суботу 8 жовтня я відвідав iCamp, що вже вдруге проводився в Львові, чого я не знав. Квиток на форум коштував 300 грн, але я виграв його безкоштовно…“, – зауважує автор блогу developblog.com.ua.

Було аж сім потоків, що змушувало бігати туди-сюди, щоб потрапити на всі цікаві доповіді. Найбільше я сконцентрувався на наступних потоках: інтернет-маркетинг для професіоналів, Social media та Електронна комерція…” – пише Володимир Тернопільський.

Хочется написать шаблонную фразу “поговорим о плюсах и минусах”, но почему-то язык, тобиш пальцы на клавиатуре не поворачиваются..“, – і ще кілька відео знайдете в блозі Аліни Горлової.

После обеда я оказался на интерактиве от Эльдара Нагорного Мы весело строили виртуальный стартап “Авто и Любовь” и пытались разобраться..” – враження від Русфета Кадирова.

Звичайно ж на таких подіях найголовніша річ – нетворкінг, а доповіді – це приємний бонус. Людей дійсно було багато цікавих та різних..” – розповідає Павло Алексєвич.

iCamp більш схожий на спробу вбити сім зайців одним пострілом :)” – особиста думка Віктора Фоміна.

Зачепили і тему юзабіліті – Олег каже, що потрібно 5 людей, щоб знайти найбільш грубі помилки на вашому сайті, бо для розробника усе ясно, а ось у користувача своя логіка..” – від пана Володимира.

Если у вас есть гениальная идея, будьте уверенны, что она до вас уже либо провалилась, либо уже кем-то реализуется.” – цитує Оля Трофімова.

Ключовою, стала фраза: “Поки ти сидиш хтось вже робить!” – і ще одна цитата – на блозі Islanderua.

А ще на iCamp Lviv були красиві дівчата..” – зауважив Vovkylaka.

 

Фотозвіт

Дивіться фотографії з конференції у альбомах нічного клубу Метро та відвідувачів події на Facebook.

 

Відео з конференції

Незабаром з’явиться відеозапис з 3-ох потоків конференції. Слідкуйте за новинами у твіттері організатора конференції, Ростислава Чайки#rchayka.

Також вже опубліковане відео Олега Назаревича – цілих 11 доповідей! Заходьте сюди – http://taltek.info/category/news/lviv-icamp-2011.

 

На останок хотілося ще раз подякувати всім, хто приймав участь у Lviv iCamp 2011: доповідачам, учасникам, партнерам та спонсорам.

 

До зустрічі наступного року!

 

Для тих, кого цікавлять соціальні мережі, нагадуємо, 18 лютого відбудеться другий Social Media Camp.

Звіт підготував Максим Асафатов

Володимир Тернопільський

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?