Google створить ТБ-рекламу по геолокації глядача
804 views

Google створить ТБ-рекламу по геолокації глядача

Компанія Google анонсувала нові рекламні можливості свого проекту Google Fiber, який створює інфраструктуру мережі широкосмугового доступу до інтернету за допомогою оптоволоконного зв’язку, а також надає можливість перегляду понад 150 телеканалів.

У сервісу з’явиться можливість зорієнтувати телевізійну рекламу відповідно до місця розташування глядача, його історії переглядів і типу передач.

Як наголошують в компанії, у найближчі кілька тижнів буде проведено дослідження серед передплатників Fiber в Канзас-Сіті. Ролики будуть показані в режимі реального часу і можуть бути надані на основі геолокації глядача, типу програми (новини, телешоу або спорт) та історії переглядів.

Нові рекламні можливості проекту Google Fiber

Нові рекламні можливості проекту Google Fiber

Використовуючи дані кожного користувача, Google зможе зібрати інформацію про те, скільки разів локальна реклама була показана за допомогою сервісу Fiber. При цьому користувач може відмовитися від використання інформації про його історії переглядів.

Рейтинги сьогоднішнього лідера вимірювань ТБ-реклами Nielsen не надають такої докладної інформації, що робить нововведення Google інноваційним.

За матеріалами видання siliconrus.com

About the author

Admin


What are your thoughts?