Жовтневий стартап дайджест – все найцікавіше одним постом.
873 views

Жовтневий стартап дайджест – все найцікавіше одним постом.

Ukraine Startup Digest #1 – актуальна інформація про життя стартап-спільноти.

Новини стартапів:

Олександр Колесніков запускає новий стартап http://bukashka.com.ua. Інтернет-проект буде займатись продажем дитячого одягу і товарів для дітей он-лайн.

Єгор Ланько з Legendary працює над першою в Україні Social CRM. Презентація з можливостями – http://www.slideshare.net/DialogMarketingDays/social-crm-8243674

Компанія N-ix випустила застосунок для iPhone – Emote me!

Нова іграшка для iPad – Contre Jour HD  від Максима Гриніва зібрала більше 500 тис. платних завантажень на iTunes. Переглянути іграшку можна тут – http://www.youtube.com/watch?v=Txy2a7keZCw

Ярослав Максимович запустив новий інтернет-стартап MySchool.ua – всеукраїнську навчальну екосистему.

Події, котрі варто відвідати:

25-26 жовтня в Києві буде проходити IDCEE – щорічна подія, що збере інвесторів і стартапи з Центральної та Східної Європи. Програма конференції – http://idcee.org/en/programma.htm Зареєструватись на подію – http://idcee.org/ru/informacija/registracija.htm Якщо ви шукаєте інвестора дл свого стартапу ця подія – унікальна нагода поспілкуватись з представниками 20 інвестиційних фондів, зав’язати контакти і отримати зворотній зв’язок.

Конгрес підприємців Призма24 – хороша нагода ознайомитись з проблемами реального сектору та знайти партнерів.

Львів, 29 жовтня: http://lv.prizma24.com

Київ, 26 листопада: http://kiev.prizma24.com

За промокодом “startup+24” вас чекає знижка в 150 грн.

12 листопада, в суботу відбудеться TEDxLviv “Точка перетину” Уже можна переглянути попередню програму події , переглянути відео TEDTalks з українським озвученням і зареєструватись на конференцію.

Lviv Startup Club26 “SaaS” відбудеться 19 листопада і буде присвячений розробці і просуванню SaaS-сервісів.

Lviv Outsourcing Forum IV “Досягнення сталого росту” буде проходити 3 грудня. Перші 20 учасників можуть зареєструватись з 72% знижкою за 50 USD за цим посиланням – https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?hl=uk&formkey=dG9DZ2dCT0FyTm5NVGt4S3VMeDdPWGc6MQ#gid=0

Можливості для навчання:

27 жовтня буде відбуватись майстер-клас Lviv Startup Club “3D анімація, або як створити та просунути власну анімацію?” Якщо ви хочетесь дізнатись більше про 3Д-анімацію чи знайти партнерів в даній галузі – можете зареєструватись тут – http://startup.lviv.ua/lang/en/mk_3danimation/

Триває набір на Навчальний курс “Інтернет маркетинг базовий” – якщо вам потрібні нові клієнти з Інтернету чи ви хочете зрозуміти як працює інтернет-реклама. За промокодом startuplviv ви можете отримати 100 грн знижки.

14 листопада розпочинається Навчальний курс “Social Media Marketing” – якщо ви хочете освоїти перспективну професію smm-менеджера, краще працювати з клієнтами, доносити свої повідомлення правильним для вас людям. Промокод startuplviv дасть вам 150 грн знижки.

Навчальний курс “Електронна торгівля” – якщо ви хочете відкрити свій інтернет-магазин, збільшити прибутки існуючого або розібратись як працює електронна торгівля. Ви зможете скористатись промокодом startuplviv для отримання 100 грн знижки.

Звіти про минулі події:

8 жовтня проходив Lviv iCamp 2011 – головна подія інтернет-ринку Західної України. Конференція зібрала близько 70 доповідачів та 500 учасників з усієї України.

13 жовтня в м. Познань, Польща проходила E-nnovation – конференція була присвячена новим e-Commerce сервісам в регіоні CEE.

15-16 жовтня в Харкові відбулась Optimization 2011 – щорічна конференція по пошуковій оптимізації в Харкові.

Вакансії стартапів:

Стартап BezGMO.ua , що займається доставкою овочів додому і входить в холдинг Ярослава Максимовича розшукує SMM-менеджера. Форма оплати – ставка + бонуси + опціони.

Стартап VK.People під керівництвом Олександра Бондара розшукує партнера: операційного директора та SMM-менеджера. Форма співпраці – партнерство.

Стартап Букашка від Олександра Колеснікова шукає партнера – людину обізнану з асортиментом дитячих товарів. Форма співпраці – партнерство або ставка.

Якщо зацікавились вакансією – надсилайте своє резюме на . У вашого стартапу є вакансія? Надсилайте розгорнуту інформацію про неї на .

А тим часом у світі:

DropBox підняв $250M раунд інвестицій (Series B) при оцінці в 4 млрд. долларів і розповідає як відмовився від спокусливої пропозиції Стіва Джобса 2 роки тому. Зараз сервісом користується 45 млн. користувачів.

Неймовірно цікава презентація Mary Meeker про тенденції інтернету прочитана на Web 2.0 Summit.

Groupon готуєтья до IPO і оцінює себе в 11.4 млрд. долларів.

В третьому кварталі 2011 року венчурні фонди вклали 8.4 млрд. долларів в американські стартапи. Це на 29% більше ніж минулого року.


Хочете повідомити новину по свій стартап? У вас є вакансія? Проводите цікаву стартап-подію?

Напишіть нам на і скоріш за все ми про вас напишемо.

Маєте пропозицію як покращити startup digest? Якщо ваша ідея буде цінною – ми знайдемо як вам віддячити!

Випуск підготував Ростислав Чайка.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?