Стартап-пітч ідей онлайн: SOCIONICS.IO
253 views

Стартап-пітч ідей онлайн: SOCIONICS.IO

Назва стартапу: Socionics.io

Сфера застосування: В2В, HR, project managment, sales.
Опис проекту

“Socionics.io – це інструмент, що допомагає сформувати працездатну команду і побудувати серед її членів найбільш ефективні зв”язки. Дана технологія базується на принципах науки соціоніки, що дозволяє визначити соціотипи людей, а ми в свою чергу маємо на меті перетворити науку в технологію.”

 • Сторінка проекту у Facebook
 • Цільова аудиторія

  Основна цільова аудиторія це HR-и великих компаній, крім того, продукт буде цікавий командам програмістів, компаніям, що надають консультаційні послуги, стартапам а також менеджерам з продажу.

  Проблема

  При формуванні команди на проект, доволі часто, багато часу витрачається на рутину типу: безкінечні мітінги, скайп-коли, часті непорозуміння в команді, нерозуміння пропозицій колег і т.д. Все це призводить до затягувань у виконанні завдань, недотримання дедлайнів, виникненню конфліктів в колективі і демотивації працівників. Завдяки socionics.io можна визначити соціотип кожного члена команди, що допоможе виявити слабкі і сильні сторони кожного члена, взнати загальний рівень конкурентоспроможності команди та тип зв’язків між членами і дати поради по їх покращенню.

  Бізнес-модель:

 • місячна підписка на пакети з розширеним функціоналом;
 • замовлення додаткової консультації спеціалістів.
 • Конкуренти:

 • www.good.co
 • surveyreport.com
 • www.archetypes.com
 • Загалом, з використанням тестів Myers-Briggs Type Indicator та моделі п’яти факторів особистості, що є більш поширено в першу чергу в США.

  Маркетинг:

  На даний момент, проект знаходиться в бета-тестуванні і автори активно досліджують думки, в першу чергу, близького оточення: друзів,знайомих, колег. На наступних етапах всю маркетингову активність буде розділено на дві основні частини: онлайн і офлайн.
  До онлайн входить: органічне поширення інформації через “шейрінг” в соцмережах, SEO (в якості корпоративного блогу), поширення інформації вірусним шляхом, PR (публікації в релевантних виданнях,блогах), партнерська програма, формування середовища адвокатів продукту.

  Цілі проекту
  Команда складається СEO, CTO, маркетолога і двох едвайзерів. На даний момент, готовий MVP, який активно тестується і залучаються перші користувачі, дослухаємось до їх думок, визначаємо потреби ЦА, вибудовуємо перші гіпотези.
  На далі, в залежності від фідбеків користувачів, додавання функціоналу і тестування гіпотези, пошук ангельських інвестицій, розширення команди менеджером з продажу, протягом півроку залучення перших комерційних клієнтів.

  Засновник:

  • Ігор Підручний

  About the author

  rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?